Yeni karakter Yae Miko, yeni silahlar, etkinlikler ve daha fazlası

Genshin Etkisi’s 2.5 sürümü için beta bir süredir zaten yayında ve bununla birlikte sulu sızıntılar geliyor. Bir sonraki yaklaşan sürümde birçok Qol değişikliği var, popüler hakkında ayrıntılar Yae Mikove sözde yeni bir haftalık patron olacak Elektro Archon Raiden Shogun. Güncel Genshin Impact 2.5 sızıntıları ile ilgili tüm detayları aşağıdan okuyabilirsiniz.

Genshin Impact 2.5 Sızıntıları: Yeni Karakter Yae Miko

Yae Miko yaklaşan beş yıldızlı Elektro karakter ve bir katalizör kullanıcısıdır. Karakter, Büyük Narukami Mabedi’nin Shire Kızı ve yakın bir arkadaşıdır. Raiden Şogun.

Genshin Darbe Yae Miko
miHoYo üzerinden görüntü

Pankartı oyuna, bakir programa göre 15 Şubat’ta olması gereken 2.5 sürümünün bakımı bittikten hemen sonra gelecek. Pankartı ile hangi dört yıldızlı karakterlerin eşleştirileceğine dair herhangi bir sızıntı yok. Sızıntılar, Hızlı Değiştirme/Ana DPS rolünü yerine getireceğini gösteriyor.

Yaklaşan Yaşam Kalitesi iyileştirmeleri

Önceki her güncellemede her zaman bir çeşit Qol değişikliği vardı, bu sefer farklı değil. En son sızıntılar birkaç yararlı değişikliği gösteriyor, ilki yapay sıralama, önceki bir kategori yerine iki stat kategorisiyle yapılabilir. Bu, oyuncuların, üzerinde en yüksek enerji şarj alt statüsüne sahip bir Attack Sands’i kolayca bulabileceği anlamına gelir.

Ardından, eşya imhasında değişikliklerimiz var, tüm 1 yıldızlı, 2 yıldızlı ve 3 yıldızlı silahlar tek bir tıklamayla seçilebiliyor ve ardından yok edilebiliyor. Yani sürüm 2.5’ten sonra manuel seçime gerek yok.

Çıkış ayarları artık surround ses için başka bir seçeneğe sahip olacak, bu özellik bir süredir isteniyordu ve şimdi geliştiriciler bunu uyguladı. Surround ses, genellikle daha uyarlanabilir sesle oyunun sürükleyiciliğini artırır, ancak bunu gelecekte görmemiz gerekecek.

Yeni Yemek Tarifleri

2.5 güncellemesinde eklenecek üç yeni yemek var ve bunlardan biri Yae Miko’nun özel yemeği.

Fukuuchi Udon

 • Etkileri: Seçilen karakteri canlandırır.
 • geri yükler 250–550 HP.
Fukuuchi Udon
Fukuuchi Udon

Açıklama: Yae Miko’nun uzmanlık alanı. Buradaki Kızarmış Tofu, ciddi Lady Kitsune tarafından özel olarak yapılmıştır. Hepsini bir kerede içtenlikle yerseniz, Büyük Kitsune’un korumasına sahip olacağınız söylenir – talihsizlik kaçacak ve servet bol olacak!

Sangayaki

 • Etkileri: Tüm parti üyeleri için koşarak tükenen Dayanıklılığı 900’ler boyunca %15–25 azaltır.
  • Co-Op Modunda bu efekt yalnızca kendi karakterleriniz için geçerlidir.
Sangayaki
Sangayaki

Açıklama: Basit, mütevazı bir balıkçı garnitürü. Beslenme ve lezzet dolu. Hafifçe kömürleşmiş, sararmış dış kısım, hassas iç kısımları sarar – aynı anda iki zevk sağlar! Balık ezmesi zaten oldukça lezzetliydi ve kömürde ızgara sadece daha iyi hale getiriyor.

udon erişte

 • Etkileri: Seçilen karakteri canlandırır.
  • 250–550 HP yeniler.
Udon Noodlesi Genshin Etkisi 2.5 Sızıntı
udon erişte

Açıklama: Çok yaylı erişteler. Kar beyazı, yumuşak ama elastik udon ve zarif aromalı çorba, basit ama rahatlatıcı bir yemek yapmak için birleşiyor. Buğdayın en hafif kokusu, tatlı eriştelerle birlikte eninde sonunda karnınıza inebilir, ancak ağızda kalan sıcaklığın tadı kalacaktır.

Spiral Uçurum Değişiklikleri

Buna göre UBatcha, Genshin Impact için sızıntı yapan kişi, kat 9 ve kat 10 için değişiklik yok Spiral Abyss’in fotoğrafı. Bu, leyline bozukluğunun odalar için düşman dizilişleriyle aynı olacağı anlamına gelir. Ancak 11. kat ve 12. kat farklı düşmanlarla birlikte farklı rahatsızlıklara sahip olacaktır. Tam detayları aşağıdaki tweetlerden kontrol edebilirsiniz.

2.5 Spiral Abyss’in ilk aşamaları için Abis güçlendirmeleri şöyle olacak:

 • Faz 1: Elektro şarjlı hasar alan düşmanlar, her 1,2 saniyede bir, maksimum 4 yığına kadar bir yığın zayıflatıcı kazanır. Her yığın, Elektro RES’i 10 saniye boyunca %10 azaltır.
 • Faz 2: Aktif karakterin saldırıları Electro’dan etkilenen bir rakibe çarptığında, o rakibin konumunda bir şok dalgası yaratılır. Her 2 saniyede bir şok dalgasına kadar.
Spiral Abyss Genshin Impact 2.5 Sızıntılarını Değiştiriyor
Spiral Uçurum Değişiklikleri

Spiral Abyss, yeni bir tür düşman Shadowy Husk’a sahip olacak ve Standard Bearer, Line Breaker ve Defender olmak üzere üç çeşit varyasyona sahip olacak. Bu düşmanlar, kalkan karakterlerine çarptıklarında ya kalkan oluştururlar ya da müttefiklerini iyileştirirler.

Genshin Impact 2.5 Sızıntıları: Yeni Olaylar

İçecekleri Karıştırma Etkinliği

miHoYo’nun bir sonraki güncelleme için bir dizi eğlenceli etkinliği var, bunlardan biri İçecekleri Karıştırma Etkinliği. Sadece adından, oyuncuların ne yapması gerektiğini tahmin etmek kolay, bu doğru barmen rolünü oynuyor. İçinde Diona‘s Hangout Etkinliği, içecek yapmak için benzer bir malzeme karıştırma mekanizması vardı, bu eğlenceli tamirci yaklaşan etkinlikte bir sonraki seviyeye yükseltildi.

Sürüm 2.5 güncellemesi için Yaklaşan Sızan olaylar-
Genshin Impact 2.5 Sızıntıları: İçecekleri Karıştırma Etkinliği

Oyuncuların içecek yapmak için en az üçü en fazla beş malzemeyi karıştırmasına izin verilecek. Bu içecekler müşterilere servis edilecek ve hatta bazıları zor taleplerde bulunabilir.

Nabızda: Okçuluk Oyunu

Bir sonraki etkinliğimize geçersek, Nabızda: Okçuluk Oyunu. Bu etkinlikte oyuncular herhangi bir yay karakteriyle balon hedeflerini vurmak zorunda kalacak, puanlar başarılı bir şekilde vurulan balon sayısına ve kalan süreye bağlı olacak.

Nabız Okçuluk Oyunu Genshin Impact 2.5 Sızıntıları Üzerine
Darbeli Okçuluk Oyununda

İçinde rüzgar çiçeği festivali Geçen yıl benzer bir olay vardı, o olayın tekrarı olduğunu söylemek çok güvenli.

Genshin Impact 2.5 Leaks: Zayıf Patron ve Hikaye Görevleri

Yeni haftalık patron olacak Raiden Şogun, görünüşe göre, onun hakkında fazla bilgi yok. Ancak, savaş için yeri şurada olmalı: Narukami Adası, sürüm 2.5’in ana görev serisini tamamladıktan sonra kilidi açılabilir olmalıdır.

Yaklaşan haftalık patron Genshin Impact 2.5 Sızıntıları
Genshin Impact 2.5 Sızıntıları: Yaklaşan haftalık patron

Hikaye Görevleri Sızıntıları

Raiden Shogun’un Hikayesi Görev Gölgeli İmparatoriçe Bölüm: II. Perde – Geçici Düşler ve Yae Miko’nun Öykü Görevi Divina Vulpes Bölüm: I. Perde Sürüm 2.5’te gelecek.

Harita Genişletme

Enkanomiya, yeni görevler ve bulmacalarla birlikte bir harita genişletmesi alacak, şu anda bunun için çok fazla bilgi yok.

Genshin Impact 2.5 Sızıntıları: Yeni Silahlar

Yae Miko’nun özel imzalı silahıyla birlikte bir silah pankartı olacak. 5 Yıldızlı Katalizör, temel saldırı statüsü 46 ve Kritik Hasarı %14,6 olan Kagura’nın Verity’sidir. başlangıç ​​seviyesinde.

2.5 sürümünde eklenecek yeni silahlar
2.5 sürümünde eklenecek yeni silahlar
 • Silahın Pasif: Kutsal Sakura’nın Kagura Dansı

Bir Elemental Beceri kullanırken Kagura Dance etkisi kazanır ve bu silahı kullanan karakterin Elemental Skill HSR’ının artmasına neden olur. %12. Maksimum 3 yığın. Bu karakter, 3 yüke sahip olduklarında %12 Tüm Elemental HSR Bonusu kazanır.

Three Realms Gateway Offer etkinliği, oyuncuları Yeminli Göz olan ücretsiz dört yıldızlı bir Katalizörle ödüllendirecek. Bu yeni katalizör, destek tipi bir silah gibi görünüyor ve başlangıç ​​seviyesinde %44 ve %6 SDR’lık bir taban saldırı statüsüne sahip.

 • Silahın Pasif: Titreşen Işığın Halkı

Bir Elemental Beceri kullandıktan sonra Enerji dolumunu 10 saniye boyunca %24 arttırır.

2.5 sürümünde eklenecek yeni silahlar
2.5 sürümünde eklenecek yeni silahlar

Burada sağlanan tüm bilgiler beta sürümündendir ve değişikliklere tabidir, bu nedenle tüm bunları bir tuz tanesi ile alın. Bununla birlikte, görünüşe göre, Yae Miko’nun merakla beklenen gelişi ve Enkanomiy için bölge genişlemesi ile sürüm 2.5 çok etkileyici görünüyor. Sadece oyuncular tarafından uzun süredir talep edilen oldukça fazla yaşam kalitesi güncellemesi olacak.

hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? mümkün sızıntılar içinde Genshin Etkisi 2.5 Güncellemesi? Bize bildirin yorumlar altında.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment