WonderPlanet’in metaverse’deki en son RPG setinin 2022 yazında yayınlanması planlanıyor

harika gezegen son çalışmalarını açıkladı Alice Kurgu için Yaz 2022 Android ve iOS’ta yayınlayın. Oyun Japonya, İngilizce konuşulan bölgeler ve Güney Kore dahil olmak üzere küresel olarak piyasaya sürülecek. Yapımcılar, Fantastic Youth tarafından gerçekleştirilen bir şarkıyla birlikte duyuruya eşlik eden resmi bir teaser fragmanı yayınladılar.

Alice Fiction, geniş meta veri tabanının arka planında yer almaktadır.

Mobil oyunun sanal bir alanda, yani metaverse olarak bilinen bir yerde ayarlanması gerekiyor. Alice. Geliştiriciler tarafından yayınlanan teaser videoda, FantasticYouth tarafından seslendirilen oyunun dünya görüşünün ön izlemesini yapan bir video ve tema şarkısı “Non-realite escape” ortaya çıktı. Oyunlar resmi internet sitesi ve Twitter kuruldu ama şu anda hala içlerinde çok fazla bilgi yok.

Alice kurgu
WonderPlanet aracılığıyla görüntü

Şirketin web sitesi, önceden kod adı Delight olan Alice Fiction’ın, Nagoya ve Tokyo ekiplerinin kaynaklarını kullanarak ve onların çalışmalarını bir araya getirerek, şirketin dünya çapındaki ilk eşzamanlı yayın oyunu olacağını herkese gösterdi.

Türün bir olması gerekiyordu RPG harika metaverlere. Muhtemelen oyun, önceki sürümlerinden karakterlerle birlikte kapsayıcı temalardan oluşacak ve umarım insanların üzüleceği türden olmayacak.

Oyuncular, tam sürümden kısa bir süre önce kapalı bir beta testi bekleyebilirler.

Lansmanından önce, bir kapalı beta testi Ayrıca, oyuncuların oyunu orijinal sürümünden önce daha önce deneyimlemesine izin vermek ve geliştiricilerin oyunun en başından daha iyi bir sürümüyle geri dönebilmeleri için yararlı geri bildirimler sağlamak için yapılması gerekiyor.

Oyunun oynanışı henüz açıklanmadı ancak oyunu çalıştırmak için önerilen temel özelliklerin şöyle olacağını varsayabiliriz. iOS 11 veya üzeri ve Android 5 ya da üzerinde. WonderPlanet altındaki diğer başlıklar şunları içerir: Jumputi Kahramanları, Çarpışma Ateşi, ve Konosuba Fantastik Günler, bu yüzden oyuncular bu çalışmalardan herhangi birini beğendiyse, buna göz kulak olmaya değer olabilir. Özellikle Crash Fever’ın kendi ‘Alice’i vardır, bu yüzden konu buradan başlayabilir.

Android ve iOS cihazlarda Alice Fiction sürümü için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment