Vitalik, kendisi hakkında ‘en çılgınca’ eleştirileri sorduktan sonra boğuldu

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Twitter’da ve başka yerlerde kendisine yönelik “en çılgın ve en akılsız eleştirilerin” örneklerini istedi ve çokça aldı.

Buterin’in tasasız isteği 14 Ocak’ta geldi cıvıldamak kendi favori eleştirilerinden bazılarını paylaştığı ve Ethereum (ETH) yaratıcısının daha hafif tarafını ortaya çıkardığı. İlk on beş dakikada 500’den fazla kişi yanıt verdi, ancak çoğu Buterin’i destekliyordu. Tweet’ini yazdığı sırada 1.200’den fazla yorum vardı.

Buterin’in yayınladığı dört eleştiriden biri, “Uzaylı bir çatlak gibi görünüyor” diyen bir kullanıcıydı.

Vitalik’in babası Dmitry, kendisinin oldukça çılgın bir komplo teorisi olduğunu hatırladı. aslında bir Rus gizli ajanı ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Ethereum’un yaratılmasının arkasında olduğunu.

Vitalik, “2 farklı Reddit trolünün” nasıl olduğunu gündeme getirdi. 2017’de onu Hitler’le karşılaştırmış ve karşılaştırmanın ekran görüntüsünü bir cıvıldamak.

Ethereum, kripto alanındaki ilk madeni para tekliflerinin (ICO) erken bir örneğiydi ve 2015’ten bu yana %778.000’in üzerinde kazançla en başarılılardan biri oldu. Ancak bugüne kadar “merkezi bir öncül” olduğu için eleştiriliyor. Bir kullanıcı, 2017 ICO çılgınlığı sırasında sık sık görülen çılgın bir çekimden bahsetti gösteriler “örümcek Vitalik ponzi” ve Vitalik’i Ethereum ponzi ağından sorumlu örümcek olarak tasvir ediyor.

Her şey bir eleştiri değildi, bazı kullanıcılar, büyük ölçüde bir kelime oyununa dayanan bu şaka da dahil olmak üzere en sevdikleri memleri paylaşma fırsatı buldu.

Diğer kullanıcılar, paylaşılan bu meme de dahil olmak üzere klasiklerin tozunu aldı. yorum Yaşlı bir Buterin’i, “Son Dakika Haberi: Ethereum 2.0 sonunda geliyor” yazan varsayımsal bir haber programından bir manşet ile görüntülüyor. Mem’in kaç yaşında olduğu göz önüne alındığında, Eth2’nin gönderildiği süre boyunca eleştiride haklılık payı olmadığını söylemek zor.

İlişkili: Sektör oyuncuları, Vitalik Buterin’in zincirler arası ekosistemler hakkındaki düşüncelerine yanıt veriyor

Twitter ileti dizisi Buterin’in yıllar boyunca aldığı tüm çılgın eleştiriler hakkındayken, yanıt veren çoğu kullanıcı bunu şaka olarak yaptı. ConsenSys mezunu John Lilic, Buterin’in hem gerçek hem de komedi tüm eleştirilerine rağmen “neredeyse sıfırdan beri alanı daha iyi hale getirmek için çalıştığını” belirtti.

Leave a Comment