VCS, 2021 Kış Mevsiminde Geri Dönüyor

Uzun bir aradan sonra VCS, 2021 Winter Split ile geri dönüyor

Vietnam Şampiyonası Serisi (VCS), COVID-19 salgını nedeniyle profesyonel sahneden uzun bir çıkıştan sonra nihayet geri geliyor. Hayranları sevindirmek için, VCS Winter Split olarak adlandırılan şeyde en sevdikleri Vietnam franchise’larının kafa kafaya gitmesini dört gözle bekleyebilirler.

Winter Split yarışması, Dünya Şampiyonalarının bitiminden sonra gerçekleşecek olan ekstra bir yarışmadır. “Bölünme”, sekiz katılımcı franchise ile çift devreli bir turnuva olarak yapılandırılacaktır. GAM Esports, CERBERUS Esports, Saigon Buffalo, Team Secret, SBTC Esports, Burst The Sky Esports, Team Flash ve Luxury Esports’un tek bir takım kalana kadar kafa kafaya gittiğini göreceğiz.

Aksiyon 16 Kasım’da başlayacak, 31 Aralık’ta bir kazanan olana kadar haftanın 6 günü (Salı-Pazar) oynayacaklar. Yılı bölgedeki en iyi Vietnam takımını taçlandırarak kapatacağız. Ancak, ne yazık ki, Dünya’nın eyleminde yer alamayacaklar.

COVID-19 salgını 2021 için VCS’de gerçekten bir anahtar attı. Nisan ayından bu yana COVID kısıtlaması nedeniyle Vietnam bölgesinden herhangi bir işlem yapılmadı. Her şey takımlarının Worlds 2020’ye katılamamasıyla başladı ve o zamandan beri daha da kötüleşti.

Bir etkinlik izni almadaki gecikmeler nedeniyle Summer Split’lerini iptal etmek zorunda kaldılar. Ardından, temsilcileri için vize alma sorunları nedeniyle en iyi yeteneklerini Worlds 2021’e gönderemediler. Uluslararası bir yarışmada en son bir VCS takımını gördüğümüzde 2020 Sezon Ortası Daveti vardı, bu ekstra bölünmeyi hak ettik.

Sonunda VCS’nin bir patlama ile geri gelme zamanı geldi. Bu bölgenin en iyilerinin bu konuda başarılı olduğunu görmek bir zevk olacak. Ancak, üst düzey yeteneklerinden bazılarının Dünyalar sahnesinde neler yapabileceğini merak etmemek mümkün değil.

Leave a Comment