Ücretsiz Ateş Yeni Bomba Timi Haritası ‘Stonescape’ Scalescape etkinliğiyle birlikte yayınlanacak

Serbest Ateş için dört farklı harita seçeneği sunar. savaş Royale mod yani Bermuda, Araf, Kalaharive son eklenenler Alp. Alp haritası dışında, diğer harita seçenekleri çatışma ekibi modu. Garena yeni bir haritanın lansmanı için her şey hazır taş manzara Free Fire’da. Ancak, diğer harita lansmanından farklı olarak, bu harita, Bomba Timi sadece mod. Haritanın başlatılmasıyla birlikte bir Bomba Timi kupası da planlanıyor.

Ücretsiz Ateş Yeni Bomba Timi Haritası: Stonescape

Yeni harita tüm sunucular için 15 Ocak’ta yayınlanacak. Garena, yaklaşmakta olan haritanın yapısını sosyal medyalarında zaten yayınladı. Bomb Squad kupa maçları bu yeni haritada yapılacak. Ayrıca Stonescape haritası, sadece Bomb Squad modu için olacağı için diğer Free Fire haritalarına kıyasla kısa bir harita olacak.

Bomb Squad modu daha önce oyuna eklendi ancak son zamanlarda oyun modlarından kaldırıldı. Ancak bu mod, Bermuda haritasındaki özel odada mevcuttur. Bomb Squad, iki takımın Booyah için rakip takım tarafından belirlenen bombayı etkisiz hale getirmek için yarıştığı bir takım savaş modudur.

Oyuncular BR ve Clash Squad modlarına büyük ilgi gösterse de Bomb Squad haritasına yeni haritanın eklenmesi bu modu daha ilgi çekici hale getirecek.

Free Fire Bomb Squad Cup için Kayıt

Bu kupa için kayıtlar 14 Ocak’ta başladı ve maçlar 15 Ocak’ta 10:00 – 23:00 saatleri arasında yapılacak. Oyuncuların Bomb Squad kupası bölümünde bir takım oluşturması/katılması gerekir. Oyuncular dört kişilik bir takım oluşturmalıdır ve bu kupaya katılmak için herhangi bir rütbe şartı yoktur.

Free Fire yeni harita taş manzarası
Ücretsiz Ateş bombası ekibi kupası

Bomb Squad kupa maçları maç saatinden önce planlanacaktır. Takımlar farklı aşamaları elemek zorundadır; Bu kupayı kazanmak için çeyrek final, Yarı final ve Final. Katılan ve kazanan takımlar Craftland özel oda kartı, Diamond Royale kuponu, Gold Royale kuponu, Altın paralar ve Evrensel parçalar ile ödüllendirilecektir.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Instagram ve heyecan ve Google Haberleri Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment