Ubisoft’un en yeni kule savunma oyunu artık Android ve iOS’ta mevcut

Canavarların Çatışması, merak uyandıran kule savunması strateji oyun itibaren UbisoftAbu Dabi stüdyosu, artık her ikisinde de mevcut Android ve iOS platformlar. Dikkat etmediyseniz, Clash of Beasts, savaşta titanik canavarları yönetme konusunda kıskanılacak bir yeteneğe sahip bir paralı asker olarak oynadığınız, görsel olarak etkileyici bir strateji oyunudur. Bu yeteneğe Beastmaster’s Spark denir ve bunu annen Lara Molorn ile paylaşırsın. Ne yazık ki Lara, Gideon Morvus adında bir kötü adam tarafından öldürülür ve sizi kanlı bir intikam kampanyasına iter.

Düşmanlarınızı ezmek için güçlü canavarları toplayın, eğitin ve komuta edin

Oyun, canavarları toplama, onları savaşa gönderme, kaynaklar şeklinde ödüller talep etme ve bir sonraki hamlenizde daha da güçlü olmanız için bu kaynakları canavar ordunuza sürme temel bir döngü etrafında döner. Var 65 farklı canavar toplamak için, hepsi kendi bireysel saldırıları ve büyüleriyle. onlar ait dört farklı sınıf, çok ve hepsinde bir tane var beş farklı temel yakınlık.

canavarların kerbera çatışması
Ubisoft üzerinden görüntü

Tabii ki, bunların hepsi rakip lejyonlarınız için geçerlidir, bu nedenle bir düşman üssüne bir saldırı başlatmadan önce, en etkili saldırıyı yaptığınızdan emin olmak için dizilişlerini ve renk kodlu yakınlıklarını kontrol etmek önemlidir. kuvvet mümkün. Savaşlar, dahil olmak üzere tüm şekil ve boyutlarda gelir PvP, Klan Savaşı, Krallık Savaşı, ve PvE, ve onlar gibi ödüller verirler XP, para birimi, iksirler ve çok daha fazlası. Bu, oyunun kapsanan geleneksel çok oyunculu strateji tarafı, ancak Clash of Beasts’in tamamen başka bir tarafı var.

Saldırı başlatmanın yanı sıra, üssünüzü düşman saldırılarına karşı savunmanız gerekecek ve bunu stratejik olarak kuleler yerleştirerek yapacaksınız. Düşmanları dondurmak ve zehirleri etkisiz hale getirmek gibi çeşitli güçlere sahip, konuşlandırılacak on iki tane var. Yakınlıkları da vardır ve bunları bir arada kullanarak sinerji yaratabilirsiniz.

Özel ödüller almak için yakında canavarların fantastik dünyasına katılın

Söylemeye gerek yok, hem saldırı hem de savunma savaşı dikkate alındığında, Clash of Beasts sürükleyici bir strateji oyunu olarak şekilleniyor. Canavar titanların yer aldığı destansı 3D savaşlarla kesinlikle rol oynuyor. Oyuncular, Clash of Beasts’i ilgili sitelerinden ücretsiz olarak indirerek aksiyona katılabilir. Google Oyun Mağazalar ve Uygulama Mağazaları.

hediyeler ön kayıt ödüller canavarların çarpışması
Ubisoft üzerinden görüntü

Ek olarak, oyunu 24 Ocak 2022’den önce indirirseniz, bir özel avatar ve 150 ruh parçası da bedava. İlgilenen oyuncular, Clash of Beasts’e devam edebilir resmi site oyunun irfan hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

Sponsorlu Gönderi Sorumluluk Reddi Beyanı: GamingonPhone x PushYourApp

GamingonPhone zaman zaman geliştiriciler, şirketler ve diğer endüstri kuruluşlarıyla ortak çalışmamızla uyumlu özel olarak görevlendirilmiş makaleler için ortaktır. editoryal standartlar ve okuyucuların ilgisi. Birlikte nasıl çalışabileceğimizi bilmek istiyorsanız, lütfen çekinmeyin temasta olmak.

Clash of Beasts’in artık hem Android hem de iOS’ta indirilebildiği için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment