Trevenant, Pokemon Unite listesine bir sonraki Defender olarak katıldı

Pokemon BİRLEŞTİR bünyesine yeni bir pokemon ekliyor liste savunucularından. En yeni Pokemon olarak Trevenant, Greedent, Snorlax ve Blastoise’dan oluşan Pokemon Unite’de defans sınıfına katılıyor. Nesil VI pokemon oyuna katılırken oyuncuların kendilerini meşgul edecek çok şeyi olacak.

Trevenant’ın Detayları

Trevenant, Nesil VI’ya ait hayalet/çim tipi bir pokemondur. Fizyolojisi, ellerinin ve başının çevresinde çalı ve yaprakları olan bir ağaca benzer. Köklerini dolaşmak için kullanır ve dev bir kırmızı gözü vardır.

Trevenant, oldukça korkutucu görünen ürkütücü bir görünüme sahiptir. Canavar, sinir sistemini kullanarak her tür ağacı manipüle etme ve kontrol etme yeteneğine sahiptir. Genel olarak, zayıflığı, tüm çim tipi pokemonların genel zayıflığı olan ateş tipi pokemonlardan gelen saldırılardır. Ancak Pokemon UNITE’ın şu ana kadar sınıf bazlı herhangi bir güçlü veya zayıf yönü bulunmuyor.

Trevenant Pokemon birleşiyor, Trevenant pokemon birleşiyor
Pokemon Şirketi aracılığıyla görüntü

Savunmacıların asıl işi, hücum eden takımı koridorda tutmaktır. Trevenant, güçlü yetenekleriyle koridoru koruyarak savunan takıma yardım edebilir. Pokemonun son hamlesi henüz hayranlara açıklanmadı. Muhtemelen, piyasaya sürülmeye çok daha yakın veya çıkış tarihinin kendisinde.

Treveant Pokemon Unite’de ne zaman çıkacak?

Canavar pokemonun oyuna ne zaman ekleneceği henüz bilinmiyor. Pokemon Şirketi herhangi bir tarih açıklamadı ancak yakında listeye eklenmesini bekleyebiliriz. Öncekilere bakacak olursak, pokemonlar alay edildikten hemen sonra eklendi.

Trevenant, Pokemon UNITE’de defans sınıfına katılırken heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan hızlı güncellemeler için.Leave a Comment