Tencent Xianyou bulut oyunu, etkileşimli eğlenceye öncülük etmek için ‘Tencent Pioneer’ olarak yeniden adlandırılıyor

En son yaptıkları büyük duyuruda, Tencent markalarını değiştirdiğini duyurdu. bulut oyunları girişim ‘Tencent Xianyou’ ile ‘Tencent’in Öncüsü’. Kullanıcılar için deneyimi geliştirmek ve etkileşimli bir eğlence ortamı yaratmak için markaya bazı yükseltmeler ile geldi.

Bulut Oyun: Oyunun geleceği

Bulut oyunları, oyunları ne kullanıyor olurlarsa olsunlar, doğrudan kullanıcının cihazına aktarılan uzak bir sunucuda çalıştıran bir tür çevrimiçi oyun hizmetidir. Daha basit bir ifadeyle oyun, mobil veya PC gibi yerel bir cihazda çalışan oyunun aksine bir bulut platformundan oynanacak. Bulut oyun, bu nedenle, cihazda daha kolay hale getirmek ve RAM işgali gibi dezavantajları ortadan kaldırmak için bağlı olan fütüristik bir oyun biçimidir.

Tencent Pioneer, oyun deneyimini büyük ölçüde iyileştirmeyi hedefliyor

En son deneyime ve teknolojik keşiflere sahip oyuncular için yeni oyun girişimi olarak tanımlandı. Aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla oyun seçeneği olacak ve ayrıca herhangi bir cihazda daha akıcı bir oyun olacak. Çin’deki Tencent Holdings Ltd.’nin bir parçası olan Tencent Pioneer, Çin’de bulut oyun matrisini geliştirme, dağıtma ve oluşturma görevinden sorumlu olan kişidir.

Tencent Öncüsü
Tencent Pioneer üzerinden görüntü

11 Ocak 2022’de Tencent Pioneer markasını değiştirdi ve aşağıdakiler gibi yüzden fazla liste başı oyundan oluşan bir bulut oyunu matrisi ile geldi: Kralların Onuru, League of Legends: Vahşi Yarık diğerleri arasında.

Girişim, bir oyunun çeşitli platformlarda oynanmasına izin verecek, örneğin Tencent ile mobil oyunlar bir televizyonda oynanabilir ve oyun için büyük ekran etkileşimlerini çözmek için hedefli çözümler sunar. Ayrıca, hedeflenen eğlence kitlerini piyasaya sürüyorlar. MOBA, FPS, ve diğer mobil oyunlar, büyük ekranlı cihazların kullanımına daha fazla öncülük ediyor.

Tencent Pioneer, bulut oyun endüstrisine doğru bir adımdır

Tencent Pioneer, bulut oyunlarını ana akım haline getirmede büyük bir adımdır ve oyun endüstrisi Gelişimi için aktif bir temel sağlarken daha fütüristik bulut oyun endüstrisine geçiş. Bundan böyle, Tencent Pioneer planı yalnızca daha derinlemesine inceleyecek ve küresel bir şirket olarak, fütürist fikirlerini er ya da geç Çin dışına da getirecekleri kesin.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment