Square Enix, Android ve iOS için yeni bir ChocoboGP mobil oyunu yayınladı

Kare Enixgibi oyunların popüler yapımcıları son fantezi ve Hayat gariptir, en yeni eklentilerini mobil platformda öne çıkardılar. ChocoboGP. ChocoboGP mobil oyunu artık mobil cihazlarda, yani Nintendo platformunda Mart ayında yapılacak olan Chocobo GP’nin bir yan ürünü olarak Android ve iOS için yayında.

Sevimli kart yarış oyununu şimdi cep telefonunuzda deneyimleyin

ChocoboGP 2D kart tabanlıdır mobil yarış oyunugibi popüler başlıklara benzer Alto’nun Macerası ve Tepe tırmanma yarışı. Oyunun amacı, oyunun basit iki kontrol düzenini yani ileri çizgi ve geri komutlarını kullanarak parkurun sonuna ulaşmaktır.

Ancak oyuncu, kartta oyunda roller olarak bilinen karakterin dengesini kaybetmediğinden ve düşmediğinden emin olmalıdır. Oyuncu, bitiş çizgisine giderken kaynakları toplayabilecektir, ancak düşmek, toplanan eşyaları kaybetmelerine ve sıfıra geri dönmelerine neden olacaktır.

Chocobo GP oyun
ChocoboGP oynanışı (Square Enix üzerinden görüntü)

Oyun ayrıca sunar silindirler için açılabilir özelleştirmeler her seviyede toplanan paraları kullanarak elde edilebilir. Mevcut özelleştirmeler, daha iyi denge gibi seviyeleri tamamlarken oyuncuya avantaj sağlar. Oyun ayrıca oyuncuya, yolu kapatan engelleri temizlemek için gereken birkaç ekstra numaraya erişim sağlayacak olan bırakma adı verilen özel güçlendirmeler sağlayacaktır.

Oyuncu ayrıca hayalet versiyonlarını yenmek için yarışabilecektir. en iyi ve en hızlı rekoru kırın ve küresel oyun içi lider tablosunda yer alın, kendilerini iş dünyasının en iyisi olarak öne sürüyorlar. Oyun, gerçek hayattaki satın alımları içeren hiçbir unsur olmadan oynamak için tamamen ücretsizdir ve bu nedenle tüm oyuncular için dengeli bir alandır.

Mobil cihazlarda Chocobo GP sürümü, Square Enix için bir tanıtım aracı olabilir

Ana başlıkları göz önüne alındığında Nintendo için ChocoboGP Birkaç ay içinde piyasaya sürülecek olan Square Enix, büyük ihtimalle oyuncuları oyuna çekmek için bir promosyon aracı olarak mobil yan ürünü kullanıyor ve muhtemelen oyunun Final Fantasy serisinin bir devamı olduğu göz önüne alındığında.

bu kazanmak ücretsiz Oyunun doğası, oyuncuları oyunu denemek için bir başka teşviktir. Genel olarak, basit ama ilgi çekici bir oyun formatı olduğu için zaman öldürmek için sıradan bir şey arayanlar için iyi bir oyundur. Oyuncular oyunu şuradan indirebilir: iOS ve Android cihazlar.

Square Enix, iOS ve Android’de bir Chocobo GP yan ürünü yayınlamaya hazır olduğundan heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment