SEBA CEO’su, kurumsal yatırımın Bitcoin’i 75.000 dolara çıkaracağını söylüyor

İsviçre merkezli finans kuruluşu SEBA Bank’ın CEO’su Bitcoin için tahminlerini paylaştı (BTC) 2022’de. BTC boğaları için bir nimet olan Guido Buehler, kurumsal benimseme ve madeni para başına 75.000 dolara fiyat artışı konusunda iyimserdi.

o açıkladı SEBA’da varlık havuzlarının yatırım yapmak için doğru zamanı aradığına dair bir röportajda; ancak sermayeyi dağıtmak için doğru taraflara ve gerekli düzenlemeye ihtiyaçları var.

Bitcoin’in bu yıl yeni zirvelere ulaşıp ulaşmayacağı üzerine basıldığında, Buehler bunun mümkün olduğunu düşünüyor, “Soru her zaman zamandır.” BTC hakimiyeti ile dikkat çekti %40 ile dibe vuruyor, yönlü bir oyun arayan yatırımcılar için çok önemli bir an.

Röportaj, kripto alanındaki “sofistike” oyuncuların potansiyel iş anlaşmalarını tartışmak için bir araya geldiği İsviçre’nin St. Moritz kentindeki Crypto Finance Konferansında gerçekleşti.

Fiyat artışlarının ardındaki nedenler, Ledger’ın düşüncelerinin CEO’su ile çatışıyor. Aynı konferansta Pascal Gauthier, BTC’nin yeni zirvelere ulaşması konusunda hemfikirdi, ancak perakende satış lideri.

İlişkili: Fidelity exec, Bitcoin’in “teknik olarak aşırı satıldığını” ve 40 bin doları “önemli bir destek” haline getirdiğini söyledi

SEBA bankası, kripto dostu bir bankacılık kurumu olarak itibar kazanıyor. son zamanlarda banka C Serisi finansman turunu tamamladı FTX ve Alameda Research’ün yatırımcı olduğu 110 milyon İsviçre Frangı (119 milyon $) Geçen yıl Ekim ayında banka, müşterilerin yakında kripto varlıklarından getiri elde etmek.

Bir kripto meraklısı, Buehler’in sözleriyle, Bitcoin’in arkasındaki teknoloji “finansı yeniden tanımlayacak”.