Saldırı Hızından Kaçamıyorum Taric

Taric gelirken kaçmak yok.

URF’den başka bir anlamsız kliple tekrar geri döndüğümüzde, Taric Rift’teki oyuncuları kesinlikle taciz ediyor. Bu gülünç miktarda saldırı hızıyla, sağlık çubuklarını birer birer eritiyor. Bu Taric ile yüzleşmek korkunç bir karar ve sizi kesinlikle sırt üstü yatıp hakemin maçı bitirmesini bekleyecek.

Taric’e saldırı hızı oluşturmak, URF’ye dürüstçe girmenin tek yolu olabilir. Bu iki oyuncuyu taciz etme şeklini izlemek acı vericiydi. Bu vuruşlar, ışıktan daha hızlı çıktı, düşmanın üstüne çıkar çıkmaz iş bitti.

Dürüst olmak gerekirse, sizi bir sonraki yeteneğinizi etkinleştirebileceğinizden daha hızlı otomatikleştiren bir düşmanla nasıl savaşabilirsiniz? Bu yapı kesinlikle çöker, bir kez (E) düşmanın olduğu yere iner. Her iki seferde de Mecuesta, bu sersemletme sayesinde rakibini kolayca alt etti. Klip sırasında bir oyuncunun dışarı çıkması panik flaş yüzündendi. atlatmak dışında.

Düşmanlarınızı anlamsız bir şekilde otomatikleştirmenin hayranıysanız ve savaşamayacakları için URF’de otomatik hızlı Taric’i deneyin, sonuçlardan hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

göz atın İnternet sitesi League of Legends, Legends of Runeterra, Wild Rift, Teamfight Tactics, Netflix’s Arcane ve Lol Esports hakkında daha fazla haber için.

Leave a Comment