Roma’da Hayatta Kalma, hayatta kalma ve şehir kurma unsurlarını harmanlayan mobil için yaklaşan bir aksiyon RPG’sidir.

Gladyatörler: Roma’da Hayatta Kalma dan yeni bir oyundur Dev Oyunlar. O bir Eylem RPG buna dayalı yaşam oyunu mekanik ve şehir kurma yönleri. Oyun, oyuncunun Sezar’ın ordusundan bir kaçak olmasıyla başlıyor ve şimdi Antik Roma’nın vahşi doğasının derinliklerine inmeye başlayacak. Gladyatörler: Survival in Rome Android için ön kayıt açıldı.

Köleleri özgür bırakın ve Roma vahşi doğasının efsanevi sırlarını keşfedin

Bu oyunda, oyuncular köleleri zalim askerlerden kurtaracak, barbar ve bilinmeyen topraklardaki efsanevi sırları keşfedecek ve hayatta kalan özgür insanlardan oluşan bir şehir inşa edecek. Oyuncular, topladıkları şeylerden silahlarını ve zırhlarını yapmak, ardından oyun içinde kralın lejyonlarını öldürmek ve Roma İmparatorluğunu fethetmek zorunda kalacaklar.

gladyatörler
Colossi Games aracılığıyla görüntü

Geliştiriciler, bu oyunun mobil cihazlarda ilk kez sosyal hayatta kalma oyunu olduğunu iddia ediyor. Binlerce diğer oyuncu, Roma imparatorunun bu oyununda şan ve tanınma için can atıyor. Oyuncular, güçlü Roma vatandaşlarının gözleri önünde en büyük Gladyatör olmak istiyorlarsa, hayatta kalanlarla takım kurmaları veya arenada rakipleriyle savaşmaları gerekecek, bunun için savaşmaları gerekiyor.

Ücretsiz Roma vatandaşları ile harabelerden kendi şehrinizi inşa edin

Bu oyun, oyuncuların serbest hareket ve en iyi şekilde hack’n’slash deneyimini yaşayabileceği aktif dövüş gibi birçok özellikle birlikte gelir. Oyun ayrıca, oyuncuların oyun dünyasının her yerinde bitkileri hasat etmeleri, taş çıkarmaları ve ağaç kesmeleri gereken derin bir işçiliğe sahiptir. açık dünya özelliği böylece herkes geçmişin krallıklarını keşfedebilir ve hazineler bulabilir.

Oyuncular ayrıca evlerini planlayabilecek ve çiftliklerle kendi şehirlerini kurabilecekler. Bir diğer önemli özelliği ise bunun arkadaşlarla oynanan ilk hayatta kalma oyunu olmasıdır. Tüm bunların yanı sıra oyun, oyuncuların silahlarını farklı efektler için kişiselleştirmeleri için çeşitli kişiselleştirme seçenekleri de sunuyor. Ayrıca el yapımı 3D modeller ve çarpıcı animasyonlar ile birlikte gelir.

Gladyatörler: Roma’da Hayatta Kalma ayrıca dünyaca ünlü RPG’lerden ünlü bestecilerin orijinal müziklerinin yanı sıra Sezar’ın zamanlarına tarihi bir fantezi yolculuğuna sahiptir. Oyun şu an için sadece Android cihazlarda ön kayıt için mevcut. İlgilenen Android oyuncuları aynısını Google Play mağazalarından da yapabilir burada.

Gladyatörler: Survival in Rome ön kaydı için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin?

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment