Regice baskın etkinliği 2022 için sayaçların listesi

Ocak 2022, Türkiye için en yoğun aylardan biri olacak Pokémon Git oyuncular. Kadroya bir çok Pokémon eklendi, sık sık Legendary raid rotasyonları ile oyuncular önümüzdeki haftalarda ellerini dolduracaklar. Popüler AR oyunu, Ocak 2022’de ve eklenmesiyle çok fazla aksiyon görecek. reji, Pokémon Go daha da heyecanlı olacak.

Regice, Ocak ayının son haftasında savaş sahnesine geri dönecek. Savaş alanında kısa süre kalması, eğitmenlerin işini kolaylaştırmıyor. Son zamanlarda Regice ortaya çıktı ve çoğu eğitmen onun güçlerine ve zayıflıklarına alışmalı. Yine de, yalnızca zaman içinde test edilmiş olanlara odaklanmak yerine en son karşı stratejiyi oluşturmak önemlidir.

Pokémon Go’da Regice: Karşı koymak için özellikler ve püf noktaları

Pokémon Go Regice 2022
Pokémon Go’da Regice (Niantic üzerinden resim)

Regice aittir Pokémon III Nesil ve bu bir Buz tipi Pokémon. Regirock ve Registeel gibi Efsanevi Titanların rütbesine sahiptir. Devasa yaratık oluşur katı Antarktika buzu. Söylemeye gerek yok, eğitmenlerin bu goliath’ı kontrol altında tutması için çok çalışmak gerekecek.

Ocak 2022 için Pokémon Go’daki En İyi Regice Raid Sayaçları

  • Charizard (Mega Y) – Ateş Dönüşü/Blast Yakma
  • Reshiram – Ateş Dişi/Aşırı Isınma
  • Metagross – Mermi Punch/Meteor Püre
  • Charizard (Mega X) – Ateş Dönüşü/Blast Yakma
  • Moltres – Ateş Sıkma/Aşırı Isınma
  • Chandelure – Ateş Dönmesi/Aşırı Isınma

Yukarıda bahsedilen liste, Regice’e karşı kapsamlı bir rehber değildir. Ancak çoğunun çok fazla ateş gücü olduğu için bunlar çok yardımcı olacaktır. Regis olmak buz canavarı onun birincil zayıflığı ateş ile birlikte çelik ve kaya. Eğitmenler, savaşa girerken beş kişilik sağlam bir ekibe sahip olmayı akıllarında tutmalıdır. Takımdaki tüm oyuncular, canavarca buz canavarını yenmek için aynı anda farklı karşı stratejiler uygulamalıdır.

Regice’in Ocak 2022’de Pokémon Go’da görünmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment