Reckoning, 2022’de piyasaya sürülecek bir MMO Shooter oyunudur.

Seviye Sonsuz (Tencent’in üzerinde çalıştığı yan kuruluş Yiğitlik Arenası), Archosaur Oyunları (geliştiricisi Nuh’un Kalbi), Disney ve Cameron’s Lightstorm Entertainment, yakında çıkacak olan Massively Multiplayer Online’ı duyurdu. Rol yapma oyunu (MMORPG) Nişancı oyunu denilen avatar: hesaplaşmak.

Archosaur, Pandora’nın kurgusal dünyasında geçecek olan oyunun gelişimi üzerinde çalışacak ve Level Infinite yayınlayacak. Oyunun büyük olasılıkla, oyuncuların PvP modlarının yanı sıra görsel olarak çekici dünyayı keşfedecekleri bir kampanyası olacak. Bazı insanlar, Avatar adlı daha eski bir mobil oyunu da hatırlayacaktır. Avatar: Yükselen Pandora strateji tabanlı bir başlıktı. Ancak, resmi küresel sürümü hiç görmedi.

AVATAR: Reckoning oyunu 2022’de tüm dünyada çıkacak

AVATAR: Reckoning’in 2022’de çıkacağı doğrulandı. Ayrıca Avatar’ın bu Aralık ayında vizyona giren bir devamı var. Ancak resmi sürümden önce çok yakında kapalı beta testi başlayacak!

AVATAR’a nasıl kayıt olunur: Hesaplaşma kapalı beta testi

Unutulmaması gereken önemli bir nokta, oyunun 2022’nin ilk çeyreğinde Kanada’da kapalı betaya gireceğidir. İlgilenen oyuncular kayıt olabilir. burada. Kapalı betanın hem Android hem de iOS’tan katılımcıları seçmesi bekleniyor.

AVATAR: Hesaplaşma, AVATAR: Hesaplaşma duvar kağıdı
Seviye Sonsuz aracılığıyla görüntü

Sadece oyun hakkında geri bildirim toplamak için olduğundan ve kaydolan herkes seçilmeyeceğinden, artık betadaki hiçbir veri kaydedilmeyecek. Henüz oynanış görüntüsü olmamasına rağmen oyunun konsepti kulağa oldukça hoş geliyor. Bununla birlikte, üzerinde çalışan bazı büyük isimlerle, oyunun nasıl olduğunu ve masaya ne getirdiğini görmek ilginç olmalı.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment