PUBG New State için 2022 yol haritası oyunu nasıl değiştirecek?

PUBG: Yeni Durum fütüristik tarzda bir çevrimiçi çok oyunculu savaş Royale tarafından geliştirilen video oyunu PUBG Stüdyoları ve tarafından yayınlandı krafton. Oyun şurada yayınlandı: 11 Kasım 2021. Oyun yüksek beklentilerle piyasaya sürüldü ancak çok sallantılı bir başlangıç ​​yaptı. Birçok hata ve aksaklıkla dolu bu, birçok oyuncunun deneyimini mahvetti. Ancak oyunun geliştiricileri, oyuncu geri bildirimlerini kullanarak tüm sorunları çözmüş gibi görünüyordu. medya sırasında vitrin, geliştiriciler kaba bir yol haritası ortaya koydu. Oyun iki sezon öncesi ile başladı ve Ocak 2022, ilk büyük güncelleme ve Sezon 1 başlayacak. Bu yazımızda PUBG New State’in 2022’deki yol haritasının ne olduğunu göreceğiz.

PUBG New State: İlk iki ayda neler oldu?

Oyuna ilk kez giriş yapılırken sunucu sorunları nedeniyle kişiler giriş yapamıyordu. Bu bütün gün sürdü. Bu sorun oyunu büyük ölçüde etkiledi. Heyecanlanan oyuncu kitlesi mutlu olmadı. Oyun çok fazla olumsuz eleştiri alıyordu. Ancak sonunda, geliştiriciler bu sorunları çözebildiler. Oyuncular oyunu oynamalı. Oynadığım ilk maçta çok fazla bug ve hata vardı.

PUBG Yeni Eyalet Silah Özelleştirme, PUBG yeni Eyalet, PUBG Yeni Eyalet Hindistan Sürümü, PUBG Yeni Eyalet Bölgesel Alfa Testi, PUBG Yeni Eyalet ortak sorunları düzeltme, PUBG Yeni Eyalet Başarı Puanı Skoru
PUBG New State, piyasaya sürüldüğünde birçok sorunla başladı (Resim KRAFTON üzerinden)

Araca girip çıkmak oyuncunun görüşünü engelleyecektir. Oyuncuların mini haritada düzgün bir şekilde işaretleyememesi, oyuncuların karşılaştığı sorunlardan bazıları. En büyük sorun optimizasyondu. Oyun, farklı cihazlar için uygun şekilde optimize edilmemiş. Bu birçok oyuncuyu hayal kırıklığına uğrattı. Böylece geliştiriciler, büyük güncellemeleri bir sonraki güncellemeye aktarmaya karar verdi.

Ana oyunu düzeltmeye ve optimize etmeye odaklandılar. Sonraki birkaç güncelleme esas olarak bu konulara odaklandı. Yıl sonuna kadar, geliştiriciler sorunların çoğunu çözebildiler. Geliştiricilerin odaklandığı bir diğer önemli şey, Yeni Devlet irfan. Özellikle harita için bir hikaye oluşturdular. Haftalık görevler, buranın neden bir savaş alanına dönüştürüldüğünü gösteriyor. Bu, haritayı keşfetmenin benzersiz bir yoludur.

2022’de PUBG Yeni Devlet Yol Haritası: Ne Olacak?

PUBG New State yeni haritası 2022, PUBG New State ve Rimac işbirliği
PUBG New State, devasa bir 2022 için hazırlanıyor (Resim KRAFTON üzerinden)

Oyun, iki ön sezonu tamamladıktan sonra nihayet ilk sezonuna giriyor. Geliştiriciler açıkladı yeni harita ve ilk büyük güncelleme oyunun. İşte bu yıl Yeni Devlet’te görmek isteyeceğiniz birkaç şey.

Yepyeni haritalar

PUBG New State 2022 yol haritası
PUBG New State 2022 Yol Haritası: Yepyeni haritalar (Krafton üzerinden resim)

Geliştiriciler, yaklaşmakta olan haritaya bir göz atmayı şimdiden gösterdiler. Onlar da yenilediler Takım Ölüm Maçı harita istasyonu. Bu yıl oyuncular PUBG’den bazı klasik haritalar görmek istiyor. Sanhok ve Hafta sonları Yeni Devlete kendi bükümüyle geliyor. 2051 yılında bu haritaların nasıl görüneceğini görmek gerçekten ilginç olurdu. Oyunun Team Deathmatch’te daha fazla haritaya ihtiyacı var. Geliştiriciler ayrıca bazı mevcut konumları da kullanabilir: Troi ve erangel. Troi’den alışveriş merkezi ve Erangel’den Okul harika takım ölüm maçı haritaları olurdu.

Daha fazla iş birliği ve Oyun modları

Şu ana kadar oyunda büyük bir iş birliği yoktu. New State ile ilk marka işbirliğini duyurdu Rimac, dünyanın en iyi elektrikli otomobil üreticisi. Oyunun aşağıdaki gibi daha fazla işbirliğine ihtiyacı var Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok ve Pubg mobil ve BGMI. Bu işbirliklerinin haritaların üzerinde kendi temaları var. Şu an itibariyle, yalnızca üç mod vardır: savaş Royale, BR aşırı, ve Takım Ölüm Maçı.

Gibi diğer oyun modlarını görmek güzel olurdu Silah oyunu ve Ölüm yarışı. Yeni Devlet neredeyse her tür silaha sahiptir. Bunun için mükemmel olacak Silah oyunu oyuncular her öldürme için yeni bir silah alacak. Ölüm Yarışı hiçbir şey değil, daha şiddetli bir versiyonudur. Mario Kart. Oyuncular bitiş çizgisine ulaşmak zorundadır. Güçlendiriciler toplayabilir ve tuzaklar kurabilirler. Bunun için mevcut haritalar kullanılabilir. PC meslektaşında da benzer bir mod yayınlandı.

PUBG Yeni Durum: Esports

PUBG New State'de 1. Sezon Kademe Sıralaması
PUBG New State’de 1. Sezon Kademe Sıralaması (Krafton üzerinden resim)

mobil Spor Dalları muazzam bir büyüme gösterdiler. PUBG Mobile gibi oyunlar, tüm dünyada mobil espor sahnesini değiştirdi. Medya vitrininde geliştiricilere New State Esports hakkında soru sorulduğunda, önceliklerinin önce oyunu optimize etmek olduğunu, son iki aydır yaptıkları şey olduğunu söylediler. Oyun PUBG Mobile veya BGMI’ye benzese de, bazı yeni mekaniklerin Esports’ta nasıl oynanacağını görmek ilginç olurdu.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment