PUBG Mobile Next Star Programı 100 milyon dolarlık bütçeyle duyuruldu

Pubg mobil içerik oluşturucu topluluğunu geliştirmek için yeni bir programla yeniden manşetlerde. başlıklı program Sonraki Yıldız Programı YouTube, TikTok, Twitch vb. gibi herhangi bir sosyal medya platformunda en az 50 bin takipçisi olan içerik oluşturucular içindir. Program, içerik oluşturuculara özel erişim, bir tazminat paketi ve ek avantajlar sağlayacaktır.

Tencent nasıl yapıldığını henüz açıklamadı. 100 milyon dolarlık ödül kakadağıtılacağım.

PUBG Mobile Next Star Programına nasıl katılınır?

sahip olan içerik oluşturucular 50k takipçi sosyal medyada, PUBG Mobile’ın resmi web sitesinde programa kaydolabilirler. Ayrıca programa katılmak için bir Google formu bağlantısı da bulunmaktadır. burada.

İçerik oluşturucuları daha iyi içerik oluşturmaya teşvik etmek için PUBG Mobile Next Star Programı

Tencent, 2018’de PUBG mobile’ı piyasaya sürdüğünde, dünya çapındaki oyuncular arasında son derece popüler hale geldi. Birçok oyuncu ilk kez oyunun heyecanını ve eğlencesini yaşadı. Savaş Royale.

Bununla birlikte, mobil oyun ortamını da sonsuza dek değiştirdi. Oyun, küresel turnuvalar ve oyuncu topluluğu tarafından oluşturulan çeşitli içeriklerle her yıl taze tutulur.

PUBG Mobile ve PUBG Mobile hile yapanlara para cezası
Krafton üzerinden görüntü

Sonraki Yıldız Programı, içerik oluşturucuları daha ilgi çekici ve canlandırıcı içerik oluşturma konusunda destekleyecektir. Program, içerik oluşturuculara oyunlarının her zaman bir adım önünde olmalarını sağlamak için özel eğitim ve tazminat paketleri sağlayacak.

Yaratıcılar ayrıca küresel turnuvalara çevrimdışı erişim ve profesyonel oyuncularla tanışmanın yanı sıra hit oyunun gelecekteki güncellemelerine erken erişim elde edecek.

PUBG Mobile’dan büyük girişim

Geliştiricilerin bu girişimleri, halihazırda tüm zamanların en yüksek seviyesinde yükselen oyunun dikkate alınması gereken bir güç olacağı anlamına geliyor. Her şeyi taze tutan canlı bir toplulukla oyun asla eskimeyecek gibi oyuncu tabanı büyümeye devam edecek.

PUBG Moblie Next Star Programı için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment