Poker Tower Defense artık tüm dünyada Android ve iOS’ta mevcut

Com2uS Küresel mobil oyun yayıncısı Holdings, oyunun lansmanını duyurdu. Poker Kule Savunması, gerçek zamanlı taktik kule savunması oyun, App Store ve Google Play’de. Poker Tower Defense, geleneksel poker oyununu çekiliş şansının ötesine geçen heyecan verici stratejik savaşlarla birleştiren benzersiz eğlenceli ve tanıdık bir kule savunma deneyimidir. Oyuncular, savaşta dağıtılacak el ile kendi benzersiz stratejilerini oluşturmak için her biri kendi etkilerine sahip Kahraman ve Asker Kartlarını seçerek oyun tarzlarına uygun bir deste oluşturacaklar.

Oyun, Diamond Kingdom’ın büyülü dünyasında geçen klasik Poker ve kule savunmasının bir karışımıdır.

Bu gerçek zamanlı taktik kule savunma oyunu, geniş elmas madenleriyle tanınan büyülü Diamond Kingdom’da geçiyor ve oyuncular, değerli taşlarını talep etmeye çalışan düşmanların topraklarını istilalarından korumak zorunda. Card Masters olarak hareket eden oyuncular, turnuvalarda birbirleriyle savaşarak ve Duo turnuvalarında birlikte çalışarak savunma yeteneklerini geliştirecekler.

Poker Kule Savunması mevcut

Her Kart Ustası, her el oynandıkça savaşta yer alan kendi asker kart destesini belirlemiştir. Oyuncular daha sonra rakiplerini yenmek için savaş sırasında kahramanlarının benzersiz yeteneklerini kart askerlerinin gücüyle birleştirecekler. Lansman sırasında oyuncular, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarının keyfini çıkarabilecekler:

  • Karşı Mod – Arenaya girerken, oyuncular bir Giriş Ücreti yatıracak ve zafer üzerine rakiplerinin bahsini kazanacaklar. Oyuncular ayrıca ödül olarak bir sandıkla ödüllendirilecekler.
  • İkili Mod – Oyuncular, Dia Krallığını savunmak için kendi panolarını yönetmek için takım kurabilirler. Kart Becerileri ve Kahraman Becerileri de tüm yönetim kurulu için geçerli olacak ve bu da iyi koordine edilmiş ekiplerin düşmanlara karşı daha da güçlü oyunlar oynamasına olanak tanıyacak.
  • Mücadele modu – King Quest Modu, oyuncular kuleye çıktıkça zorluğu artan 50 katlı bir kuleye sahiptir. Ek olarak, Son Kahraman Daimi Modu, oyuncuların Bronz, Gümüş, Altın, Platin, Titanyum ve Elmas dahil olmak üzere 6 Lige ayrılacak olan tek bir gün içinde birbirleriyle rekabet etmelerine olanak tanır.

Gerçek zamanlı taktik kule savunma oyunu Poker Tower Defense, Android cihazlar için şurada yayınlandı. Google Oyun mağazası ve iOS cihazlar için Apple Uygulama Mağazası.

Poker Tower Defense’in artık Android ve iOS cihazlarda kullanılabildiği haberi için heyecanlı mısınız? Bize bildirin yorumlar altında.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment