Pokémon UNITE, Pokémon Dünya Şampiyonası 2022’nin bir parçası olacak

Pokémon BİRLEŞTİR kurulduğu günden bugüne kadar büyük bir yolculuğa tanıklık ediyor. serbest bırakmak içinde Eylül 2021. İşleri biraz daha ileri götürmek için Pokémon UNITE, oyunun bir parçası olacak. Pokémon Dünya Şampiyonası 2022 hangisinde düzenlenecek Londra. Bu duyurudan önce, Pokémon GO Ayrıca ilan edildi katılmak için 2022 Şampiyonluk Serisi ilk kez, milyonlarca ödül ve seyahat ödülü içeriyor.

Pokémon UNITE’nin Yapımcısı, Masaaki Hoşino, oyunun çıkışından bu yana başarılı bir zaman geçirdiğini söyledi. Oyunun izlediği stratejiler ve oyun tarzları inanılmazdı. Oyun, kendi alanında bir adım daha atmaya hazır. Spor Dalları seyahat. İçinde Blog yazısı Pokémon UNITE’nin resmi web sitesinden oyun, e-sporlar ve gelecekteki oyun içi güncellemeler de dahil olmak üzere 2022’den önceki planını paylaştı.

2022 Yol Haritası: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Oyunun 2022 Dünya Şampiyonasına katılımının yanı sıra, Pokémon UNITE, tutulan eşya derecelerine bakılmaksızın rakiplerin oyun alanını eşitlemek için tasarlanmış yeni bir turnuva modunda geliştirmeye devam edecek. Henüz çok fazla detay paylaşılmış değil.

Oyunu kendi ülke dillerinde tatmayı seven oyuncular için bir başka güzel haber de Pokémon UNITE’nin yakında ek dilleri destekleyeceği. Gelecekteki güncellemelerle oyun B’yi destekleyecekahasa Endonezya, Brezilya Portekizcesi, Hintçe, Rusça, Tayca ve Türkçe. Daha fazla dil daha sonra eklenecektir.

Ülke/bölge elemelerinden takımlar Pokémon Dünya Şampiyonası 2022’ye katılacak

Pokémon UNITE, küresel olarak takımları seçmek için benzer bir modeli takip edecek gibi görünüyor. Muhtemelen adlandırılacak olan bölgesel elemeler yapacak. Şampiyona Serisi. Bu Şampiyonalar serisi, küresel sahnede yarışmak ve ülkelerini/bölgelerini temsil etmek için birkaç takım seçecektir. Nitelikli takımlar, Ağustos ayındaki 2022 Dünya Şampiyonasında birbirleriyle savaşacaklar.

Pokémon UNITE’nin 2022 Pokémon Dünya Şampiyonası’nın bir parçası olacağı konusunda heyecanlı mısınız? Bize bildirin nasıl bölüm altında!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment