Pokémon, Season of Heritage boyunca (Ocak 2022) yumurtlama yerleri

için heyecanlı bir ay olacak Pokémon Git olarak Miras Mevsimi sonunda burada ve birçok etkinlik, bonus ve rotasyon özelliği var. Her zamanki gibi, Pokémon Go oyuncuları Season of Heritage’da (Ocak 2022) Pokemon spawn yerlerini arıyor olacaklardı. Ve işte bu ay için tüm olası Pokemon yumurtlama yerlerini listeleyen kısa rehber.

Bu kılavuzun belirli olmadığını unutmayın, çünkü bu kılavuz, mevcut sezon, yani Miras Mevsimi nedeniyle mevcut veya artan yumurtlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Birçok Raid Boss da mevcuttur. Genetik kim savaş alanına geri dönüyor. Önceki sezonlarda olduğu gibi bu sezon da özel yumurtlamalar olacak.

Pokémon Go Ocak 2022’de yumurtlama yerleri

Şehirlerde, eğitmenler bulabilir Porygon, Snubbull, Glameow, Bronzor, Lillipup, Trubbish, ve solooz birkaç isim. ormanlarda ise Caterpie, Taillow, Croagunk, Joltik, Ferroseed, Karrablast, Shelmetvb bulunabilir. Dağlar bulmak için mükemmel bir yer Clefairy, Aerodactyl, Teddiursa, Meditite, Numel, Hippopotas, Münna, diğerleri arasında.

Pokémon Go Spawn yerleri
Pokémon Go Spawn konumları (Niantic üzerinden görüntü)

Su kütlelerinde Psyduck, Lapras, Wingull, Barboach, Finneon, Feebas, Bidoof vardır. Kuzey Yarımküre’de Delibird, Turtwig, Chimchar, Piplup, Cottonee, Vanillite, Deerling (Winter) ve çok daha fazlası olacak. Güney Yarımküre’de eğitmenler Tangela, Treecko, Torchic, Mudkip, Carvanha, Combee, Deerling (Yaz) ve daha fazlasını bulacaklar.

Eğitmenlerin belirli bir Pokemon bulmak için bu coğrafi konumlara fiziksel olarak gitmeleri gerekmez. Kuzey ve Güney Yarımküreler oldukça büyüktür ve yakınlarda ikamet etmeyen oyuncular bu konumlarda Pokémon yumurtlamayı zor bulacaktır.

Oyuncular, Pokémon Go Spawn Ocak 2022 kılavuzumuzu akıllarında tutarak, Season of Heritage’ın kalan haftaları boyunca diğer etkinliklerin kesin ayrıntıları hakkında çok daha fazla bilgi edinmelidir.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment