Ocak 2022 için Yeni Altın Royale Bluesilk Royalty Paketi

Garena Serbest Ateş Luck Royale’de ödül olarak özel paket kıyafetler, silah görünümleri vb. getiriyor. Önceki Altın Royale Isıya Bağlı Kum Tepeleri paket bitmek üzere ve büyük ödülü olarak yeni bir paket kıyafet eklenecek. bu Ücretsiz Ateş Bluesilk Royalty Ocak 2022 ayı için paket, bir sonraki Gold Royale olacak.

Ayrıca, Free Fire’ın farklı özellikleri Şans Royale beğenmek Silah Royale, Elmas Royale, Inkübatör Royale, vb. Free Fire sık sık yeni Royale eklemeye devam ediyor. Elmas Royale, Silah Royale, ve diğerleri, bu Luck Royale’de döndürmek için elmaslara ihtiyaç duyarken, Gold Royale, döndürme yapmak için altın para gerektiren tek Luck Royale’dir.

Geçici silah görünümleri, kıyafetler, ayakkabılar ve daha fazlası elde edilebilir

Son Altın Royale büyük ödülüne göre Garena, alternatif bir erkek ve kadın demeti modelini takip ediyor. Yani, yaklaşmakta olan Gold Royale büyük ödülü bir erkek demet, Bluesilk Royalty paketi olarak adlandırılır. Ayrıca, bu büyük ödülle birlikte, oyuncular her dönüşte geçici silah görünümleri, kıyafetler, ayakkabılar vb. alma şansına sahiptir.

Ücretsiz Ateş Bluesilk Royalty paketi
Free Fire: Gold Royale ödülleri (Görüntü Garena üzerinden)

Free Fire altın paralarını kazanmak kolay olsa da, oyuncular günlük görevleri tamamlayabilir ve bunları ücretsiz olarak toplayabilir. Gold Royale’de tek bir dönüş 300 altın paraya mal olurken, aynı anda 10 + 1 dönüş 3000 jetona mal olur. Oyuncular ayrıca spin yapmak için altın para yerine Gold Royale kuponlarını kullanabilirler.

‘Luck Royale’ adından da anlaşılacağı gibi, şansa dayalı royale, oyuncuların büyük ödülü daha az dönüşte alabilmeleri için iyi bir şans oranına sahip olmaları gerekir. Ayrıca, oyuncular Gold Royale’de her gün ücretsiz bir dönüş alırlar.

Free Fire Bluesilk Royalty paketi Ocak 2022: Çıkış Tarihi

Bluesilk Royalty paketi, Altın Royale’e eklenecek. 20 Ocak, 2022. Her web etkinliği ve Luck Royale etkinliği belirli bir zaman sınırı ile eklenir. Bu nedenle, Gold Royale’deki ödüller, devam eden paket etkinliğinin bitiminden sonra güncellenir. Yukarıdaki etkinliğin yalnızca Hindistan sunucusu için olduğunu, yakında çıkacak olan Gold Royale paketinin ve başlatma süresinin diğer sunucular için değişebileceğini belirtmek gerekir.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment