No Way Home modu, Yeni Aftermath haritası ve daha fazlası

Pubg mobil sevilen web-slinging Spider-Man’i 14 Şubat 2022’ye kadar Erangel’e getiren yeni 1.8 Sürüm güncellemesini resmi olarak yayınladı, yepyeni Aftermath haritası ve önde gelen bir mimari stüdyo ile heyecan verici bir ortaklık sunuyor Zaha Hadid Mimarlar. Tüm bunlar, bu yeni sürümde Seasons, Royale Pass ve çok daha fazlasında yapılan güncellemelerle birlikte geliyor.

PUBG Mobile’da Örümcek Modu Hakkında

Süper kahraman filminin son lansmanından sonra Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok, Pubg mobil işbirliği yapacaklarını duyurdu. film ile. Sevilen karakterle ilk kez işbirliği ve Sony Resimleri, bir dizi yeni etkinlik ve öğe, oyunculara tam bir süper kahraman deneyimi yaşatacak.

Oyuncular temalı moda girebilir ve Örümcek Adam ile gizemli canavarlarla savaşmak, harika ücretsiz öğeler kazanmak ve tıpkı maskeli kahraman gibi ağlar atıp haritanın etrafında dolanma şansı kazanmak için Erangel veya Livik’e girebilirler. Ayrıca oyuncular gizli patronla karşılaşmak için Erangel’deki Mylta Power’ı ziyaret edebilir ve gelişmiş malzemeler almak için Örümcek Adam ile onları yenebilir.

PUBG Mobil Örümcek Adam
Tencent Games ve KRAFTON aracılığıyla görüntü

Ek olarak, oyuncular ayrıca bir No Way Home Web Shooter, iyi zamanlanmış atışlarla düşmanları yavaşlatmanın yanı sıra binalara ağ atmalarına izin veriyor. Oyuncular, diğer temel malzemeler ve diğer ücretsiz Spider-Man: No Way Home öğeleriyle birlikte No Way Home Web Shooter’ı almak için Erangel’de ortaya çıkan örümcek ağı kaplı Spider-Man: No Way Home Kasalarını bulabilir ve yağmalayabilir.

Son olarak, No Way Home Örümcek Ağı Topu da eklendi – geniş bir alana ağlar püskürterek oyuncuların içinde hareket etmesini yavaşlatıyor. Kolay elemeleri elde etmek için bunu taktiksel olarak kullanın!

PUBG Mobile Sürüm 1.8’deki Yeni Harita: Aftermath

Yeni harita Aftermath’ta, Livik bir volkanik patlamanın haritayı bombalamasının ardından dönüştürülmüştür. Oyuncular artık bu doğal afetin ‘Sonrası’nda savaşmalıdır. Mevcut kaya oluşumlarının parçalanmasına ek olarak, evler ve araziler tahrip edilmiş ve yıkılmıştır. Aftermath, orijinal Livik’ten çok daha hızlı tempolu bir haritadır ve seyrek koruma daha sık savaşlara neden olur.

PUBG Mobile 1.8 sürüm güncellemesi

Harita ayrıca bir dizi benzersiz oyun değişikliğine sahiptir. Tüm ateşli silahlar, bir AC Çekirdek Modülüne ve standart olarak yeni bir kapsama sahip olacak, bu da doğruluğu ve kullanımı artırırken, aynı zamanda oyunculara hedefe olan mesafe ve verilen hasar gibi manzaraları hedefleyen savaş alanı hakkında daha fazla bilgi verecek.

Aftermath ayrıca oyuncuların haritada hızlı hareket etmelerine yardımcı olmak için kullanabilecekleri bir dizi zip hattı ile doldurulur. Son olarak, yeni bir Geri Çağırma Sistemi, elenen oyuncuların savaş alanına girmek için ikinci bir şansı olduğu anlamına gelir. Takım arkadaşlarınızı canlandırma şansı için Geri Çağırma Kulesi’ni bulun.

Çığır Açan PUBG Mobile x Zaha Hadid Architects işbirliği bu güncellemede geliyor

PUBG Mobile Sürüm 1.8 güncellemesi aynı zamanda dünyanın önde gelen mimari stüdyolarından biri olan Zaha Hadid Architects’e (ZHA) sahip ve ilk sanal binasını bir video oyunu içinde tasarlıyor. Stüdyo tarafından tasarlanan üç benzersiz tıp merkezi, Zaha Hadid Architects’in olağanüstü sanatını Erangel ve PUBG Mobile’ın özüyle birleştiriyor..

Her bina, Erangel’deki PUBG Mobile oyuncuları tarafından özel olarak görüntülenebilir ve keyfini çıkarabilir. Fiziksel ve dijital sanatı harmanlayan bu binalar, özellikle PUBG Mobile oyuncuları için bir mimari sanat eseri sunan ve yeni nesil mimarlara ilham vermek için bir işaret görevi gören yaratıcı stüdyoya yeni bir izleyici kitlesi sunacak.

PUBG Mobile Sürüm 1.8 güncellemesindeki Diğer Ayarlamalar ve Optimizasyonlar

Sürüm 1.8 güncellemesi ayrıca Eşleştirme Modları ve Dereceli Modlar arasındaki ayrımı iyileştirerek hem gündelik hem de rekabetçi oyun için daha iyi seçenekler anlamına gelir. Oyuncular, mod seçimi sekmesinde herhangi bir seçeneği seçerek, Eşleştirme Modları (Klasik Mod, Arena veya Diğer Modlar) veya Dereceli Mod (Klasik Mod) arasında kolayca seçim yapabilir. RP Görevleri her iki modda da tamamlanabilir. EvoGround, Arcade Modu, VS AI Modu ve Metro Royale Modu artık Diğer Modlarda bulunabilir.

Yeni güncellemenin lansmanı ile, Döngü 2 Sezon 4’e yeni bir döngü sezonu geldi, yeni sezon ödülleri ve Legendary’ye yükseltilebilecek kaynaklar sunuyor. Bu sezon ayrıca, oyunculara eskisinden daha hızlı sıralama yapma fırsatı sunan maçlardan kazanılan daha fazla Mücadele Puanı görüyor.

Ayrıca oyuncular, yüksek kaliteli malzemeleri ücretsiz olarak almak için aynı Döngüde Elmas/Taç/As Rozetlerini toplama şansına sahiptir. Bu sezon ayrıca, oyuncuların hangi katmanların birbiriyle eşleşebileceğine ilişkin kısıtlamalar ve bir puan senkronizasyon sistemi de dahil olmak üzere, eşleştirme ve puan ödüllerinin kalitesini iyileştirmek için bir dizi güncelleme içerir.

Royale Pass Ayı ve Merit Sisteminde büyük değişiklikler geliyor

Yeni Sürüm 1.8 güncellemesi, oyuncu deneyimini iyileştirmek için yeni bir arayüz ve sistem de dahil olmak üzere Royale Pass Ayı için büyük değişiklikler getiriyor. Oyuncular artık bir puan sınırına sahip olacak – yani maksimum puan almak için tüm meydan okuma görevlerinin tamamlanması gerekmiyor. Yeni bir Royale Pass haftası başladığında, puan limiti arttıkça yeni zorluklar eklenecektir. Bu, oyuncular için daha fazla eğlence ve her zamankinden daha fazla toplam puan anlamına geliyor.

Royale Pass Oyun Süresi de kaldırıldı, bunun yerine Hafta boyunca birden çok kez tamamlanabilen yeni meydan okuma görevlerine Oyun Süresi puanları eklendi. Royale Pass sisteminde ayrıca ayarlanmış ekranlar, ödül bekleme süresi yok ve yeni puan sınırına uygun olarak Elit görev ödülleri ve EZ Misson Lisansında ayarlamalar dahil bir dizi başka düzenleme ve iyileştirme var.

PUBG Mobile 1.8 sürüm güncellemesi

Royale Pass 7. Ay: Royale Guard, The Desert Marauder Set, Goth Aviator Set ve temalı M16A4, DP28, UZI ve 2 Koltuklu Motosiklet kaplamalarıyla 18 Ocak 2022’de başlıyor! Royale Pass Ay 8: Bounty Legends, 18 Şubat 2022’de başlayacak.

Güvenlik, oyunda büyük bir odak noktası olmaya devam ediyor ve Sürüm 1.8 güncellemesi, oyun ortamını iyileştirmek ve uygunsuz davranışları ve hileleri tespit etmek için bir dizi değişiklik getiriyor. Liyakat sistemi, yüksek Liyakat puanlarını ödüllendirmek için güncellenmiş kurallar, iyileştirilmiş ihlal tespiti ve profil sayfasında yeni bir Liyakat Sistemi ekranı dahil olmak üzere elden geçirildi.

Oyuncular artık bir maç sırasında uygunsuz davranışları doğrudan bildirebilirler. Ek olarak, Güvenlik Merkezi genişletilmiş bir ana sayfa, yeni bir Araştırmacı Sistemi ve çok daha fazlasıyla güncellendi. Son olarak, bir dizi görsel iyileştirme, arayüz yükseltmeleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere oyunda bir dizi başka iyileştirme yapıldı.

PUBG Mobile 1.8 sürüm güncellemesi hakkında düşünceleriniz nelerdir? Yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment