Netmarble, NFT oyunlar bölümünü güçlendirmek için Itam Games’i satın aldı

Netmarble CEO Kwon Young-sik ve Lee Seung-won, 12 Ocak’ta yan şirketi olduğunu duyurdular. Netmarble FNC adlı başka bir oyun şirketini resmen satın aldı İtem Oyunları. Netmarbe, uzmanlaştığı ve aynı zamanda temel aldığı Itan Games’i satın almaya karar verdi. NFT ve blok zinciri teknolojisi.

Netmarble, bu satın alma ile oyunlarında NFT ve blockchain’i tanıtmayı planlıyor

CEO Woo-Won Seo ile Netmarble FNC, satın almayı şirket tarafından geliştirilecek olan oyuna blok zinciri teknolojisini tanıtmak için bir fırsat olarak görüyor ve bu da şirkete penetrasyonu hızlandırmaya yardımcı olacak. küresel P2E (Kazanmak için Oyna) ve Fungible Token (NFT) pazarları.

Şampiyonlar: Yükseliş sürümü

ITAM Games CEO’su Gil Ah-seong, “P2E oyunlarını birden fazla ağa yayınlama deneyimimize dayanarak, blockchain teknolojisini Netmarble FNC oyunlarına hızla uygulamak ve istikrarlı hizmetler sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi. Netmarble FNC CEO’su Seo Woo-won, “Bu yıl küresel oyun pazarında büyük bir dönüm noktası olacak” dedi.

Netmarble, Kuzey Amerika’daki yan kuruluşu ile NFT Games dünyasına yolculuğuna şimdiden başladı. sıkışıklık başlıklı Şampiyonlar: Yükseliş bu bir 2022 sürümü için planlanıyor. Oyun şu anda erken aşamada ve hem kripto meraklıları hem de oyuncular için heyecan getirmeyi vaat ediyor.

Itam Games, ara katman teknolojisinde uzmanlaşmıştır

Itam Games, 2018 yılında bir şirket olarak kuruldu. CEO’ları Gil Ah-seong’dur. Şirket, P2E sistemlerini çok kısa sürede mobil oyunlara uygulayan ara katman teknolojisi ile ilgileniyor ve bunu etkin bir şekilde yapabiliyor. Ayrıca NFT Pazaryerleri oluşturma konusunda zengin deneyime ve profesyonel uzmanlığa sahiptirler.

Itam Games’in Binance Akıllı Zincirinde blok zincir oyunlarına hizmet verdiği ve bu gelecekte Netmarble FNC’de bulunan ekip tarafından inşa edilen metanomik ekosisteminde çok büyük bir rol oynaması bekleniyor.

Netmarble’ın Itam Games’i satın aldığını düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment