Netflix’in Arcane Dizisinde Vi’nin Rolü Ne Olacak?

Vi, Netflix’in Arcane dizisinde hangi rolü oynayacak?

Netflix’in Arcane’inin piyasaya sürülmesi hemen köşede ve yeni fragman, birçoğu League of Legends şampiyonu Vi’nin rolünün ne olacağını merak ediyor. Fragmanın görünümünden Vi, tüm hikayenin bel kemiği olacak. İzleyiciler onun Piltover kentindeki macerasını takip edecek. Ana kahraman olarak, bu ilk sezon boyunca ondan ciddi bir karakter gelişimi göreceğimizden eminiz.

Fragmanda hemen, ilgili bir kız kardeşin merceğinden Vi ile tanışıyoruz. Görünüşe göre ana hikaye, küçük kız kardeşi Jinx’i bulma arayışına dayanıyor. Kız kardeşinin peşinde iyi ve kötü bir sürü karakterle karşılaşır ama ailesini kurtarmak için her şeyi yapar.

League of Legends bilgisinde Vi, aslen Zaun’lu bir Piltover Muhafızı’dır. Şov doğrudan bundan yola çıkıyorsa, o zaten kız kardeşini kurtarmak için Piltover’ın karanlık göbeğine geri dönen bir subay olabilir. Jinx, başını belaya sokan ve ablasının onu karanlıktan çıkarmasını isteyen küçük bir çocuk gibi görünüyor.

Ayrıca irfanda Vi ile ortak olan Caitlyn’i de görüyoruz. Bu ikisinin, Vi’nin küçük kız kardeşini zaten çok iyi tanıyan ana düşman Silco’yu devirmek için bir araya geldiklerini görmemiz çok muhtemel. Caitlyn, Jinx’i “çok ileri gitti” olarak tanımlıyor ama o muhtemelen ortağına yardım etmek ve Piltover’a adaleti getirmek için ne gerekiyorsa yapacak.

Vi, Arcane’de çok önemli bir rol oynayacak, her karakter kurgusu onun aracılığıyla gelişecek ve onun değişimini gözlerimizin önünde izleyebileceğiz. Netflix yayınlandığında Arcane’i ayarladığınızdan emin olun 1. perde 6 Kasım’da

Leave a Comment