My Darkest Moment, Soul Knight’ın yapımcılarından yeni çıkacak bir oyun.

en karanlık anım Chinese Indie oyun geliştiricisinden yepyeni bir oyun soğuk oda gibi hit oyunların yapımcılarından ruh şövalyesi, diğer dünya efsaneleri, vb. Çok karanlık bir tonu olduğu ve çok iç karartıcı ve kasvetli bir estetikle geldiği için her gün karşımıza çıkan normal bir oyun değil. My Darkest Moment yakın zamanda Android için ön kayıt için açıldı.

En Karanlık Anım bir kısa ve basit oyun, ama oldukça derin. bu benzersiz yalnızlık simülatörü. Bu oyun oyuncuları şaşırtabilir çünkü şaşırtıcı miktarda duygusal ağırlık ona bağlı ve herkes onunla başa çıkamaz.

Depresif bir kişinin günlük yaşamında karanlığın içinden geçin

Bu oyunda, kahraman diğer oyunlarda olduğu gibi mükemmel ve iyi niteliklerle dolu değil, kesinlikle kutsanmış değiller veya onlar için iyi bir şeyler oluyor. Bunun yerine, toplantılar ve planlar gibi her şeyden dışlanırlar, çok depresyondadırlar ve aynı zamanda sürekli bir iç ıstırap ağına takılıp kalırlar.

My Darkest Moment oyunu
Chillyroom aracılığıyla görüntü

Şimdi, oyuncuların oyunda gerçekten geçmeleri gereken gerçek öncül ve oynanışa geliyoruz. Oyun, hayatın etrafında döner. depresif kahraman, oyuncular oyun boyunca hayatlarını yaşamak zorunda kalacaklar. İnsanlarla dolu ama yine de yalnız olan kalabalık sokaklarda yolculuk etmek, acıyı ve yalnızlığı gizleyen maskeli kalabalığın arasında dolaşmak ve kahramanın zihninde dinlenen yiyip bitiren karanlığa adım adım yürümek zorunda kalacaklar.

Oyun, insanların günlük olarak karşılaştığı zorlukları vurgular

Bu oyun hakkında depresif insanların karşılaştığı zorluklar ve oyuncuların günlük olarak neler yaşadıkları hakkında bir fikir edinmelerine yardımcı olacaktır. Oyunun kahramanı kaybolmuş, gerçek dünyanın resimleri ile onların illüzyonları arasında iç içe geçmiş ve hangisinin gerçek hangisinin olmadığını unutmaktadır.

My Darkest Moment, oyuncuların oyuna girmeye hazır olup olmadıklarını ve kahramanın otantik benliğini, karanlığını ve yalnızlığını sorgulamalarını sağlıyor. Geliştiriciler bir oyuna çok özel bir bakış açısı denediler ve oyuncuların buna nasıl tepki verdiğini izlemek ilginç olacak.

Oyun şu anda yalnızca Android’de ön kayıt için mevcut ve iOS sürümü ile ilgili henüz bir haber yok. İlgilenen Android kullanıcıları oyun için Google Play Store’dan ön kayıt yaptırabilirler. burada.

Android’de My Darkest Moment ön kaydı için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment