MementoMori mobil RPG, küresel bir sürümü onayladı, ön kayıt şimdi yayında

MementoMori bir gacha oyunu Daha önce oyun için Japonya’da ön kayıt açan ancak şimdi iOS ve Android için cadı temalı oyun için dünya çapında ön kayıt açan Bank of Innovation tarafından. bu RPG İlk olarak Ağustos 2020’de Japonya’da duyuruldu ve nihayet geliştiriciler bir İngilizce, Korece ve geleneksel Çince SNS hesabının kurulduğunu onayladılar.

MementoMori ön kayıt ödülleri sunacak

Geliştiriciler, oyunun küresel hayranlarının oyuna ön kayıt yaptırabileceğini ve birçok ödül kazanabileceğini duyurdu. Geliştiriciler ayrıca, oyun 150.000 ön kayıt sayısına ulaştığında, tüm oyuncuların ücretsiz bir Natasia SR alacağını belirtmeye değer olduğunu belirtti.

Aşağıdaki ön kayıt ödülleri, oyunun aldığı kayıt sayısına göre belirlenmiştir:

  • 10.000 – 100 Elmas (toplam)
  • 30.000 – 300 Elmas (toplam)
  • 50.000 – 500 Elmas (toplam)
  • 100.000 – 1.000 Elmas (toplam)
  • 150.000 – SR [The Witch of Mourning Flowers] Natasia ve 1.500 Elmas (toplam)
MementoMori ön kayıt
MementoMori oyun

MementoMori: Oyun hakkında bilmeniz gereken her şey

Memento Mori’nin hikayesi, Cadılar olarak bilinen olağanüstü güce sahip bazı kızların etrafında dönüyor. Felaket tüm ülkeye yayıldığında cadılardan korkulmaya ve nefret edilmeye başlanır. Acımasız Cadı Avı, bu kızların çoğunu mağlup etti. Ancak, “Lanet”in etkileri nedeniyle dünya tehlikedeyken, bu kızlar ülkeyi karanlıktan kurtarmak için yola çıkarlar. Her cadının anlatılacak kendine özgü bir hikayesi vardır ve her karakterin söylediği “ağlar”, Ayaka Hirahara, 96neko, Koresawa, ChouCho, MARiA gibi birçok sevilen sanatçının katılımıyla, onların benzersiz dünya görüşlerini temsil eder. ve daha fazlası.

Yeni müzik videosu yayınlandı

Resmi Youtube kanalı ayrıca, “Luke” karakterini, oyuncu kadrosu Ayaka Hirahara tarafından seslendirilen bir karakter şarkısıyla gösteren bir müzik videosu yayınladı.
Bu müzik videosunun yanı sıra, Memento Mori’nin resmi YouTube kanalında, her iki videonun da İngilizce, Korece ve Geleneksel Çince altyazılı olduğu bir röportaj videosu da yayınlandı. Şarkının tam versiyonu 17 Ocak 2022’de Youtube’da yayınlanacak.

Oyuncular, oyunun global versiyonu için resmi siteden ön kayıt yaptırabilirler. burada. Daha fazla bilgi için oyuncular oyunun Facebook sayfasını kontrol edebilirler.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Instagram ve heyecan, ve Google Haberleri Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment