Marvel Realm of Champions, 31 Mart 2022’de hizmetleri sona erdirecek

Marvel Şampiyonlar Ülkesi karar verdi son hizmetler ve oyunu kapatın. Hem App Store’dan hem de Google Play Store’dan zaten kaldırıldı ve uygulama içi satın alma işlemleri de durduruldu. Oyun, üzerinde çalışmaktan tamamen kurtulacak 31 Mart 2022. Bu karar, son resmi güncellemenin ABD’de olduğu gibi tahmin edilebilirdi. 16 Aralık 2021.

Oyuncular, kapanmadan önce son bir harika deneyim için sözde

Her ne kadar oyunu kesin olarak kapatmadan önce, geliştiriciler kalan oyunculara oyun üzerinde son bir harika deneyim vermeyi planlamış olsalar da. savaş dünyası. Bu nedenle, 31 Mart 2022’den önce, henüz piyasaya sürülmemiş Teçhizat Setlerini ve Silahları piyasaya sürmeyi ve ayrıca verdikleri birim sayısını büyük ölçüde artırmayı planlıyorlar.

Marvel Realm of Champions’ı geliştirmeye başladığımızda, rekabetçi PVP savaşları ve kendi Marvel Şampiyonlarınızı istediğiniz şekilde kişiselleştirme yeteneği ile hızlı tempolu bir aksiyon RPG’si oluşturmak için yola çıktık. Yol boyunca birçok düzenleme ve değişiklik yapmamıza rağmen başlangıçta belirlediğimiz vizyona ulaşamadık.

BASIN BÜLTENİYLE KABAM OYUNLARI

Oyun ayrıca Teçhizat Kasaları ve Üretim Kristallerini daha az birim maliyetle vermeyi planlıyor. gibi tüm oyun modları Arena Conquest, Günlük Görevler, Solo Conquest, War Thor’s Crucible ve Deathmatch 31 Mart 2022’ye kadar da satışa sunulacak.

Marvel Realm of Champions, Maestro’yu kimin öldürdüğüne dair büyük bir soruyla başlamıştı. Yapımcılar bu sorunun cevabını vererek oyunu bitirmeyi planlıyorlar. Hikayenin sonucu, oyun kapanmadan önce açıklanacak.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası’na katılın ve oynamaya devam edin

Geliştiriciler ayrıca oyunculardan kardeş oyunlarına katılmalarını istedi. Marvel Şampiyonlar Yarışması. Ayrıca mevcut oyuncuların diğer oyuna sorunsuz geçiş yapabilmeleri için gerekli ayarlamaları yapmayı planlıyorlar. tüm imkanları sağlamayı planlıyorlar. Diyar Oyuncuları bir ayar paketi ile.

Bunlar, Realm of Champions’taki ilerlemelerine ve yatırımlarına göre hediyeler almak için Contest of Champions’a katılan veya halihazırda oynamakta olan oyunculardır. Oyuncular bu paketi almak istiyorlarsa, hem Realm hem de Contest hesaplarını aynı Kabam ID’ye bağlamaları gerekir.

Marvel Realm of Champions’ın hizmetlerini Mart 2022’nin sonunda sonlandırması sizi hayal kırıklığına uğrattı mı? Bize bildirin yorumlar!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Instagram, heyecan ve Google Haberleri hızlı güncellemeler için.Leave a Comment