Küçük sermayeli altcoinler, Bitcoin 42.5 bin doları tekrar ziyaret etse bile yükseliş sinyalleri veriyor

Kripto para piyasası, Bitcoin’den sonra 13 Ocak’ta başka bir düzensiz fiyat hareketleriyle karşı karşıya kaldı (BTC) boğalar vardı tekliflerinde sağlam bir şekilde reddedildi fiyatı 44.000 doların üzerine çıkarmak için. Bu, fiyatı 42.000 $ ‘lık yüksek aralığa geri iten ani bir satışa yol açtı.

Bitcoin ve diğer büyük piyasa değeri olan kripto para birimlerinin karşılaştığı gün ortası mücadelesine rağmen, birkaç küçük sermayeli altcoin kayda değer kazançlar elde etmeyi başardı.

24 saatlik en yüksek fiyat değişimine sahip ilk 7 madeni para. Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Veriler Cointelegraph Markets Pro ve Ticaret Görünümü Son 24 saat içinde en büyük üç kazancın Cream Finance (CREAM), Electroneum (ETN) ve Rari Governance Token (RGT) olduğunu gösteriyor.

CREAM jeton sahipleri, Iron Bank jetonunu almaya hak kazanır

Bir DeFi kredi protokolü olan Cream Finance, 24 saatlik işlem hacminin %365 artarak 75.2 milyon dolara yükselmesinin ardından %35’in üzerinde bir kazançla altcoin piyasasına öncülük etti.

Veriler Cointelegraph Markets Pro ve Ticaret Görünümü 10 Ocak’ta en düşük 37.10$’a düştükten sonra, CREAM fiyatının 24 saatlik işlem hacmi %351 artışla 75.3 milyon$’a yükselirken, 13 Ocak’ta %112 artarak 78.65$’a yükseldiğini gösteriyor.

CREAM/USDT 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

Fiyat artışı, CREAM token sahiplerinin artık CREAM’lerini uzun bir kilitlenme süresi boyunca protokole yatırarak yaklaşan Iron Bank tokenini almaya hak kazanabileceklerinin duyurulmasının ardından geldi.

Electroneum konser ekonomisine odaklanıyor

Cep telefonu tabanlı kripto para birimi platformu Electroneum, 24 saatlik işlem hacmi %1.552 artarken yerel ETN tokeninin fiyatının geçtiğimiz gün %75 artışla 0.0134$’a yükseldiğini gördü.

Cointelegraph Markets Pro’dan alınan VORTECS™ verileri, son fiyat artışından önce 11 Ocak’ta ETN için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Cointelegraph’a özel VORTECS™ Skoru, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının birleşiminden elde edilen geçmiş ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

VORTECS™ Puanı (gri) ve ETN fiyatı. Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, ETN için VORTECS™ Skoru, fiyatın sonraki iki gün içinde %77,5 oranında artmasından yaklaşık dört saat önce, 11 Ocak’ta 70’e yükseldi.

ETN’nin işlem hacmindeki ve fiyatındaki ani artış, projenin AnyTask™ serbest çalışan platformunu pazarlama çabalarına yeniden odaklanmasıyla ortaya çıktı. Bu ayrıca, yazının yazıldığı sırada 80 olan ETN için VORTECS™ Skorunun yükselmesine katkıda bulundu.

İlişkili: Bitcoin döngüsü bitmekten çok uzak ve madenciler uzun süredir işin içinde: Sadakat raporu

Rari Capital yeni Fuse havuzları ekliyor

Rari Capital, kullanıcıların kripto varlıklarıyla özerk bir şekilde getiri elde etmelerini sağlayan ve gözetim altında olmayan bir DeFi robo-danışmanıdır ve protokol üzerinde yönetim oyları yapmak için RGT’yi kullanır.

Cointelegraph Markets Pro’dan alınan VORTECS™ verileri, son fiyat artışından önce 9 Ocak’ta RGT için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

VORTECS™ Puanı (yeşil) ile RGT fiyatı karşılaştırması. Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, RGT için VORTECS™ Skoru 9 Ocak’ta yeşil bölgeye tırmandı ve sonraki üç gün içinde fiyatın %60.35 artmaya başlamasından yaklaşık 21 saat önce 83’e yükseldi.

RGT için fiyat artışı, OlympusDAO, Babylon Finance ve BadgerDAO gibi popüler projeler için Rari Capital’de birkaç yeni Fuse havuzunun piyasaya sürülmesini takip ediyor.

Genel kripto para piyasa değeri şu anda 2.041 trilyon dolar ve Bitcoin’in hakimiyet oranı %39.8.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve Cointelegraph.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir, karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.