Komodo, AtomicDEX’in bir sonraki sürümünde 12 blok zinciri protokolünü tanıtacak

Çarşamba günü, çok zincirli bir mimari ağ olan Komodo, gözetimsiz çok jetonlu yazılım cüzdanında ve atomik takas destekli merkezi olmayan borsa AtomicDEX’te 12 protokolün tanıtıldığını duyurdu. 12 protokol Avalanche, Polygon, Harmony, Fantom, smartBCH, Ethereum Classic, Moonriver, KuCoin Community Chain, Huobi ECO Chain, Ubiq, Arbitrum ve Optimism’den oluşuyor ve son ikisi yalnızca cüzdandan oluşuyor. Yükseltmeden sonra, kullanıcılar Avalanche tokenlerini Polygon’a, Ethereum’dan Binance Smart Chain’e (BSC) vb.

Çapraz zincir işlevinden farklı olarak, çoklu zincir, kullanıcıların potansiyel olarak, sarmalanmış veya proxy belirteçleri kullanmadan kriptolarına erişmelerini sağlar. daha iyi güvenlik sonuçları. Komodo’nun baş teknoloji sorumlusu Kadan Stadelmann şunları söyledi:

“Poligon ve Avalanche gibi bu protokolleri eklemek, kullanıcıların daha hızlı ve sorunsuz zincirler arası ve protokoller arası işlemler yaparken anahtarlarının gözetimini elinde tutmaları için yepyeni bir erişilebilirlik düzeyi ekliyor.”

Komodo’ya göre, önceki yıl, AtomicDEX BSC’yi entegre etti ve BSC’den BEP-20 (BSC) olmayan bir blok zincirine ilk yerel çapraz zincir takasını yaptı. Gözaltında olmayan bir cüzdan olarak, kullanıcılar istedikleri zaman para tutabilir veya harici bir cüzdana çekebilir. AtomicDEX, piyasa yapıcılar için sıfır ücret ve piyasa alıcıları için işlemin toplam değeri üzerinden %0,13 ücret almaktadır.