KartRider Rush+ Sezon 11, Future Factory güncellemesini yeni karakterler, parçalar, arabalar ve daha fazlasıyla getiriyor

KartRider Rush+, eylem– paketlenmiş mobil yarış oyunu yayıncıdan Nexon, yılın ilk büyük güncellemesini alıyor: Geleceğin Fabrikası. En son sezon, merakla beklenen efsanevi yıldırım hızındaki kart oyununu beraberinde getirecek böcek atıcı ve sıçrayan eşya kartı Buzzwheelr.

Kartrider Rush+ Future Factory güncellemesi: Yeni dinamik parçalar ve modlar.

İki dinamik parça Tuzak Fabrikasıoyuncuların çılgın bir makine atölyesinde yarıştığı ve Dişli Öğütücüyarışçıların düşman robotlarını atlattığı ve hareketli kapılardan kayarak geçtiği, Geleceğin Fabrikası. Oyuncular gibi yeni karakterlerle tanışacaklar brod Fabrika Müdürü, Doktor Q, Kağıt Bazzi, ve dahası. Ek olarak, uşak robotu Katılımcılara Ev yönetimi konusunda yardımcı olmak için hazır olacaktır.

yeni bok moda, vizyonun sınırlı olduğu ve tepki süresinin kritik olduğu durumlarda, yarışçılar sürüş yeteneklerini maksimuma çıkarabilirler. Oyuncular, Kart Laboratuvarında kart prototiplerini test edebilecekler. Sonsuz-Boost ayrıca eklenecek Dereceli Mod, ve Özelleştirmeyi İzle tüm yarışçılara açık olacak.

Kartrider Rush+'da Yeni Kart
Yeni Kartlar (NEXON üzerinden resim)

Future Factory, Item Race moduna yeni bir öğe tanıtacak

Öğe Yarışı Modunda, adı verilen yeni bir öğe Süper Su Sineği önde gelen rakibi hedef alacak ve onları kısa bir süreliğine donduracaktır. Takip eden hafta, aşağıdaki gibi ek parçalar İyon Hızlanma Motoru, Ultra Alaşımlı Lastik, Dijital Direksiyon Simidi ve Geleceğin Bilgisayarı yüklenecek.

21 Ocak’a kadar giriş yapan herkes, Geleceğin Fabrikası açılış kutlamasının bir parçası olarak özel görevlerde Brodi ve parçalar alacak. Oyuncular alabilir 10x Hızlı L-rozetleri ve 5x Gümüş Gadget Başlangıçlar 27 Ocak’a kadar seviye atlayarak.

Şimdi ile 21 Ocak arasında oturum açan oyuncular, yeni sezonun başlangıcını anmak için Brodi’yi alabilecek ve özel görevlerde parçalar toplayabilecekler. 27 Ocak’a kadar seviye atlayarak oyuncular şunları elde edebilir: Hızlı L-rozeti10 ve Silver Gear Starter5.

KartRider Rush+ Future Factory güncellemesi için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Instagram ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment