K/DA’nın “POP/STARS”ı Just Dance 2022’de Öne Çıkacak

K/DA çıkışı “POP/STAR” Just Dance 2022’de olacak

Riot müzik grubu K/DA’nın hayranıysanız ve her zaman en sevdiğiniz şampiyonlardan bazıları gibi dans etmek istiyorsanız Just Dance 2022 size bir şans veriyor. Hayranlar, “POP/STARS” başlıklı hit single’larının oyunun müziklerinde yer alacağını bilmekten mutlu olacaklar.

29 Eylül’de resmi Just Dance YouTube kanalında resmi koreografinin bazı oynanışları yayınlandı. Koreografiye Madison Beer, (G)I-DLE ve Jaira Burns’ün vokal performansı eşlik etti.

Grubun ilk single’ı, şampiyonlar Ahri, Evelynn, Kai’sa ve Akali’nin yer aldığı bir videoyla birlikte 2018’de yayınlandı. Just Dance, koreografisi videonun dansının yeniden tasavvur edilmesiyle doğrudan videodan yola çıkıyor. Arka planda dans eden silüetler de videodaki şampiyonlarla aynı şekilde tasarlanmış. K/DA’ya tam bir saygı.

Just Dance 2022, Nintendo Switch, PlayStation 4, Google Stadia, Xbox Series X ve Series S, PlayStation 5 ve Xbox One için 4 Kasım’da çıkacak. Ahri’nin en iyi versiyonunu yapman uzun sürmeyecek, bu yüzden hazırlandığından emin ol.

göz atın İnternet sitesi League of Legends, LoL Esports, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics, Wild Rift ve Netflix’s Arcane hakkında daha fazla güncelleme için.

Leave a Comment