Jurassic World Primal Ops, seçili bölgelerde iOS’ta yumuşak kullanıma sunuldu

Behavior Interactive Inc. Universal Studios’un Jurassic serisindeki en son oyunlarının yumuşak lansmanını duyurdu. Jurassic World Primal Ops bu heyecan verici bir yukarıdan aşağıya eylemmacera Sadece oyuncunun dinozorları başka bir yok oluştan kurtarabileceği oyun. oyun oldu yumuşak başlatılan sadece üzerinde Uygulama mağazası dahil olmak üzere bazı seçilmiş bölgelerde henüz İsveç, Finlandiya, Norveç ve Filipinler.

Her zaman yeşil kalan Jurassic Park’ta bir dinozor bakıcısının yerini alın

Oyun, oyuncunun elit olmasıyla başlayacak savaş eğitimli dinozor işleyicisiGörevi Kuzey Amerika’yı dolaşmak, dinozorları kötü niyetli paralı askerlerden, zorlu kaçak avcılardan ve uğursuz bilim adamlarından kurtarmak olan. Neyse ki oyuncular için yalnız değiller çünkü Dinozor Koleksiyonundan kurtardıkları dinozorlar her savaşta gidişatı değiştirebilecek arkadaşlar.

Dinozorları kurtarmak ve kurtarmak için savaşın
Dinozorları Kurtar ve Kurtar

Oyuncu kadrosuna eklenen her dinozor, benzersiz yeteneklerini güçlü bir etki için kullanarak yanlarında savaşmaya çağrılabilir. Oyuncular ayrıca en sevdikleri dinozorlarla kalıcı bağlar kuracak ve önlerine çıkan her türlü zorluğun üstesinden gelecekler.

Yoldaşlarınız olarak güçlü dinozorlarla kötülüğe karşı savaşın

İçinde Jurassic World Primal Ops, bildiğimiz gibi hayat değişti ve dinozorlar bir kez daha Dünya’da özgürce dolaşmaya başladılar. Oyuncular, geniş bir müttefik, düşman ve keşfedilecek devasa bir ilkel dünya içeren heyecan verici yeni bir anlatı macerasıyla Jurassic World’ün hikayesini genişletecekler.

Dinozorların soyu tükenmiş değil, ancak birçok kişi onları tehlikede tutmaya kararlı. Düşman kamplarına sızmak, istihbarat elde etmek ve vahşi, yakalanmış veya yaralı dinozorları üç kötü gruptan kurtarmak oyuncuya kalmış.

Oyuncular ayrıca kurtardıkları her dinozor gibi dinozor koleksiyonlarını da oluşturacaklar, Dinozor Koleksiyonlarına eklenecek ve bir müttefik olarak sunulacak. Toplanacak düzinelerce dinozor var ve her biri oyunculara görevlerinde yardımcı olacak benzersiz yeteneklere sahip.

Dinozor arkadaşlarınızı seviyelendirmek ve güçlendirmek için koleksiyonları kullanın

Oyuncular ayrıca yoldaşları olarak dinozorlarla birlikte savaşacak ve dinozor yumurtalarını, DNA zincirlerini ve manzaraları boyunca gizlenmiş birçok sırrı arayan Kuzey Amerika’yı keşfedecek ve geliştirecekler.

Bir Dinozor horozu topla
Bir Dinozor horozu topla

Daha sonra dinozor yoldaşlarının seviyesini yükseltmek ve güçlendirmek, bağlarını ilerletmek ve yeni yeteneklerin kilidini açmak için bu koleksiyonları kullanmaları gerekecek. Oyun şu an için yalnızca belirli bölgelerde ve yalnızca iOS cihazlarda yumuşak lansmanı yaptı ancak yakında daha fazla yere ve Android cihaza geleceği kesin. Ancak şu an itibariyle oyun iOS için şu adresten indirilebilir: burada.

Jurassic World Primal Ops’un yumuşak lansmanı için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Instagram ve heyecan, ve Google Haberleri Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment