Homa Games, NFT tabanlı mobil oyunlar getirmek için Sorare ile birlikte çalışıyor

Şubat 2022’de, Ev Oyunları, dünyanın en iyi üretim ve yayın platformu mobil oyunlar, tutacak Homajam serisinin 4. baskısı, adanmış olacak koleksiyon efsanesi kartlar nın-nin acı ve getirme hedefi takas edilemeyen jetonlar (NFT) mobil oyun pazarına daha yakın. NFT’lerin popülaritesi geçen yıl patladı, ancak mobil oyunlar arasında hala nispeten bilinmeyen bir kategori. Homa Games Sorare ortaklığı, oyun sektöründe NFT’leri teşvik edecek.

Değiştirilemez tokenler, blok zinciri endüstrisinin en hızlı büyüyen bölümlerinden biridir. NFT’ler, sahiplik kanıtı ile dijital bilgilere bağlı kriptografik olarak farklı belirteçlerdir. Sanat eserleri, dijital hazineler, yardımcı programlar ve video oyunu şeyleri dahil olmak üzere çeşitli şekillerde kullanılırlar. Sorare, bu teknolojiyle futbol, ​​NFT’ler ve oyunları birleştiren tek bir ürün geliştiriyor. Oyuncular, futbolcuları temsil eden NFT ticaret kartlarını satın alabilir ve bunları Sorare’nin platformunda iki haftalık bir fantezi oyununda kullanabilir.

Homa Games, Sorare ile işbirliği içinde 4. HOMAJAM’ı düzenleyecek

Önceki oyun sıkışmaları için Homa Games, aşağıdakiler gibi sektör oyuncularıyla ortaklık kurmuştur: Nerf (Hasbro), Facebook Audience Network ve GameAnalytics Eylül 2020’deki ilk etkinliğinden bu yana. Bu yeni sürümde Sorare ile ortaklık, mobil oyunlarda NFT’lerin potansiyelini ortaya çıkaracak.

Jam’e katılanların, topladıkları Efsane Kartlarını oyun karakterleri olarak kullanmalarına izin verilecek ve üç Sorare kart paketinden birini kazanmak için bunu yapmanın en eğlenceli yolunu bulmaları istenecek. Gerekli metrikleri karşılayan oyun, aşağıdakileri içeren Grand Prix ile ödüllendirilecektir: 1 Eşsiz, 2 Süper Nadir, 4 Nadir ve 20 Sınırlı kart (tüm kartların toplam değeri > 7000 $) ve ayrıca Homa Games ile yayınlama şansı.

Her kazanan için 1 Süper Nadir, 2 Nadir ve 10 Sınırlı Karttan oluşan paketlerden (her paketin toplam ortalama değeri > 1500$) oluşan üç ek ödül, en yüksek CPI, oynatma süresi ve saklama metriklerini gösteren girişler için garanti edilir. Her reçel abonesi ayrıca özel bir sürpriz alacak.

Önceki HomaJam’lerde olduğu gibi, Homa Games hem acemi hem de deneyimli oyun yaratıcılarını ağırlıyor. Homa Games’in CEO’su ve kurucu ortağı Daniel Nathan şunları ekledi:

Video oyunları, onlarca yıldır teknoloji inovasyonu için verimli bir endüstri olmuştur ve NFT’lerin, oyun oynama, mobil cihazlarda topluluk oluşturma söz konusu olduğunda yeni olanaklar sunduğuna inanıyoruz. Homa’nın misyonu oyun geliştiricilerine hizmet etmektir ve NFT’lerin benimsenmesi konusunda Sorare ile ortaklık kurarak araç setlerine bir blok daha ekliyoruz,

daniel nathan, CEO ve kurucu ortak homa games

Sorare’nin CEO’su ve kurucu ortağı Nicolas Julia, “NFT oyunlarının geleceği mobil ve birlikte çalışabilir. Homa Games’in NFT’lerin mobil olarak benimsenmesinde yenilik yapmak için harika mobil oyun yaratıcıları topluluğuyla bunu daha da keşfetmekten gurur duyuyoruz”.

İlgilenen oyuncular, uzun zamandır beklenen HOMAJAM’a şimdi kayıt olabilirler.

4 Şubat’ta açılış töreni yapılacak ve yarışmacıların 4 Mart’ta teslim etmeden önce prototiplerini oluşturmak için bir ayları olacak. Katılımcılar, mobil ve blok zincir endüstrilerindeki profesyonellerin ustalık sınıflarına katılma, sürekli yardım alma ve ay boyunca oyunlarından yararlanmalarına yardımcı olacak özel geliştirme materyalleri ve araçlarına erişme fırsatına sahip olacaklar. Kayıtlar 4 Şubat’a kadar devam ediyor. Tüm ajanda ve ödül kategorilerine kaydolmak ve bunlara erişmek için HOMAJAM v4’leri ziyaret edin. resmi web sayfası.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment