Genshin Impact Date’s Challenge World Quest Guide

adında yeni bir dünya arayışı var. Tarihin Mücadelesi, konumlanmış Enkanomiya, içinde Genshin Etki Sürümü 2.4 Güncellemesi. 5 Ocak 2022’de Genshin Impact, Date’s Challenge görevini yayınladı. Kuzeydoğusunda bir dizi bulmaca bulundu. Gece Tapınağı, Genshin Impact’in “Date’s Challenge”ın bir parçası olarak. Bu bulmacalar ayrıca oyunun bir parçası olarak da bulunabilir. Ejderhalar ve Yılanlar dünya arayışı koleksiyonu, oyunculardan Date’in Enkanomiya’daki bulmacalarını tamamlamalarını ister. Genshin Impact, Date’s Challenge ile ‘Byakuyakoku’daki Hidrolojik Çalışmaları’ ödüllendiriyor. Bu kılavuz, oyunculara “Date’s Challenge” dünya görevini elde etmenin birçok yolunu ve onu nasıl tamamlayacaklarını gösterecek.

Genshin Impact Date’s Challenge World Quest: Ayrıntılı izlenecek yol

arayışın başlangıcı

Genshin Impact Date's Challenge World Quest
Genshin Etkisi: Evernight Temple (miHoYo üzerinden resim)

Oyuncular, Date ile konuşmadan önce ilk bulmacayı çözmelidir. Bulmacayı çözmek için oyuncunun yakındaki mekanizmaya basarak Beyaz Gece ve Evernight arasında geçiş yapması gerekir. Evernight ise, bir Labirent görünür olacaktır. Oyuncular labirentin içinde dört hidro sütun bulacaklar. Ancak, yol kapatılacağı için sütunlar görünmeyecektir. Oyuncular, onlara ulaşmak için Labirent/Labirent’teki bulmacayı çözmelidir.

Evernight tapınak labirent

Genshin Impact Date's Challenge World Quest
Evernight Tapınak Labirenti (miHoYo üzerinden görüntü)

Gece Labirent’e girdikten sonra, oyuncular batı tarafında bulunan anahtarı etkinleştirerek Beyaz Gece’ye geçmek zorunda kalacaklar. Oyuncular, anahtarın yanına vurarak Üçgen Mekanizmaları etkinleştirmelidir. Bu şekilde labirentin duvarı hareket edecek ve oyuncu içeri girebilecektir.

Tarih ile Görüşme

Oyuncular, Evernight’a geçmek için anahtarla etkileşime girmelidir. Oyuncu bunu yaptığında, Labirent yeniden görünecek, ancak bu sefer 4 sütunun tümüne erişilebilir. Daha sonra aşağı atlamalı ve labirentin içinde bulunan 4 sütunu harekete geçirmek için hidro saldırılarını kullanmalıdırlar.

Labirent (miHoYo üzerinden görüntü)
Labirent (miHoYo üzerinden görüntü)

Labirentin merkezinde, 4 sütunun tümü aktif olduğunda ızgara açılacaktır. Oyuncular parlayan Hydro sütunlarını açmalıdır. Merkezde oyuncunun ödüllerini talep etmesine izin verecek bir kapı olacak.

Oyuncular bulmacayı tamamladıklarında tarih yakınlarda duracak. Oyuncular, oyuncuya tekrar meydan okumaya hazır olmalıdır. Oyuncular almak için sandığın kilidini açmalıdır Tarihin tanıma madalyası.

Hazine (miHoYo üzerinden görüntü)
Hazine (miHoYo üzerinden görüntü)

Date’s Challenge görevine başlamak için lüks sandığın yanında dururken Date ile konuşmaları gerekir. Tarih anahtarı da oyuncuya verilecektir. İkinci bulmacayı çözdükten sonra, oyuncunun hazineyi odadan almasına izin verilecektir.

Date’s Challenge: Sandığı açma adımları

Oyuncular kapıyı tarih tuşu ile açmalıdır. Düştükten sonra, oyuncu duvarları hizalamalıdır. Bu nedenle en kuzeydeki duvar solda, ortadaki duvar ortada ve en güneydeki duvar da sağda hizalanır. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

Genshin Impact Date's Challenge World Quest
Date’in meydan okuması sırasında duvarların hizalanması (miHoYo üzerinden resim)
  • Beyaz Gece olarak değiştirin.
  • En kuzey köşedeki kolu çekerek kuzey kapısını açın.
  • Batı üçgen mekanizmasına iki kez basılmalıdır.
  • Kuzey kapısını en kuzeydeki kolla kapatın.
  • En güneydeki kolu çekerek güney kapısını açın.
  • Doğu üçgen mekanizmasına iki kez basılmalıdır.
  • Güney kapısını en güneydeki kolla kapatın.
  • Doğu üçgen mekanizmasına bir kez daha basılmalıdır.
  • Evernight’a geri dönün ve sandığı açın.

Dünya arayışının tamamlanması

Genshin Impact Date's Challenge World Quest
Görevi tamamlamak için Tarihe Dön (Resim miHoYo üzerinden)

Oyuncular Date’e dönmeli ve onunla konuşmalıdır. Tanınma Madalyası kullanarak Date’in gizli odasının kilidini açmanız gerekir. Oyuncu artık ödülü almak için gizli odadaki sandığı açabilir “Byakuyakoku’da Hidrolojik Çalışmalar.” Görev tamamlandı, Bu nedenle, Koleksiyon Ejderhalar ve Yılanlar Dünya Görevini tamamlamaya sadece birkaç adım kaldı.

Genshin Impact Date’in Challenge World Quest’i hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment