Gameloft’un ortaçağdan ilham alan strateji oyunu artık Android ve iOS’ta mevcut

Gameloftoyunların yaratılması ve yayınlanmasında lider olan , duyurdu Boş Kuşatma, rahatlatıcı ve stressiz ama zevkli bir şekilde ilgi çekici bir boşta strateji oyun, artık dünya çapında Android ve iOS cihazlarda kullanılabilir. Oyuncular, Fethedilemez Adalara karşı cesaretlerini test etmek, bir kuşatma kampından kritik stratejik kararlar almak ve savaş alanından taktik kararlar almak için gönderilen güçlü bir Savaş Lordu rolünü üstlenebilecekler.

Idle Siege’de el yapımı şık seviyelerde savaşlara girin

Oyuncular, kuşatma kamplarından askeri tesisler inşa ederek, ordularını yükselterek ve 13. Yüzyıl İskoç savaşçılarından, 18. Yüzyıl Fransız askerlerinden ve daha fazlasından ilham alan askerler oluşturarak Idle Siege oynayacaklar. Ayrıca Napolyon, Kral Leonidas ve Cengiz Han gibi özel yeteneklere sahip ikonik komutanlar atayabilir veya Robin Hood veya Odin’in savaş alanına adım atmasını sağlayarak düşmanlarını şaşırtabilirler.

Boşta Kuşatma mevcut

Ayrıca oyuncular, düşmanı ezmek ve zafere giden yolda ilerlemek için mükemmel stratejiyi bulmak için farklı askeri oluşumları deneyecekler. Ayrıca, acımasız tayga toprakları, kupkuru güneşli çöller ve doğal yeşil ormanlar dahil olmak üzere şık el yapımı seviyelerde savaşlarda savaşacaksınız. Zaman sınırlı etkinlikler sırasında ve gelecek güncellemelerde ek ilgi çekici ve maceralı yerler mevcut olacak.

Son birkaç yıldır boşta türün gelişimini izliyoruz. Boş mekanikler diğer oyun türlerini devralıyor ve boşta kalan DNA’nın etrafında hala yenilik için çok yer var.

“Yeni yaklaşımımız, RTS deneyimini mobil cihazlara getirmek ve onu oynamak ve ilerlemek için uzun oyun oturumları ve dikkat süresi gerektirmeyen boşta kalma mekanikleriyle harmanlamaktı. Oyuncular, en sevdikleri TV şovunu izlerken kolayca alabilecek ve çok fazla zaman harcamadan anlamlı ilerleme kaydedebilecekler, ancak stratejik düşünmek oyuncuların daha hızlı ilerlemesini sağlayacaktır. Gelecekteki gelişime gelince, yeni oyun modlarının yanı sıra boru hattında fethedilecek bir sürü yeni birim, komutan ve yeni topraklar var. Büyük planlarımız var, bizi izlemeye devam edin!” daha da sonuçlandırdı.

Oyun artık Android ve iOS mağazalarında yayında

Renkli ortaçağdan ilham alan stratejik oyun olarak rahatlatıcı ve stressiz ama zevkli bir şekilde ilgi çekici boşta strateji oyununun keyfini çıkarın, Idle Siege artık Android cihazlarda Google Oyun mağazası ve iOS cihazlar için Apple Uygulama Mağazası.

Idle Siege’in artık Android ve iOS cihazlarda kullanılabildiği haberi için heyecanlı mısınız? Bize bildirin yorumlar altında.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment