FTX US ve Bitstamp USA hisse senetlerine geçerken Robinhood yeni bir düşüş yaşadı

Borsa başkanından bir tweet’e göre, kripto ticareti soğudukça, FTX ABD’de hisse senedi ticareti yapma yeteneği sadece aylar sonra olabilir. Bitstamp USA da hisse senetlerine baktığının sinyalini verdi.

Kripto borsaları FTX US ve Bitstamp USA, hisse senedi fiyatı yeni düşük seviyelere düşerken Robinhood’a bir darbe daha olacak hisse senedi ticareti sunmaya çalışıyor.

FTX ABD Başkanı Brett Harrison Salı günü, kripto borsasının “hisse senetleri üzerinde sıkı çalıştığını” tweetledi. yorum yapmak bir lansmanın “birkaç ay” içinde geleceğini söyledi.

Bu, FTX’in hisse senetleriyle ilk ilişkisi değil. Ekim 2020’de, kriptonun küresel kolu exchange bir özellik başlattı müşterilerinin tokenize edilmiş hisse senetlerinde fraksiyonel ticarete erişmesine izin vermek.

Ve Bitstamp USA CEO’su Robert Zagotta 14 Ocak’ta şunları söyledi: röportaj yapmak Bloomberg ile borsanın hisse senetlerine, takas edilemeyen tokenlere (NFT’ler) ve kripto türevlerine girmeyi düşündüğünü söyledi.

Düşük maliyetli hisse senedi ticareti sunmak, iki kripto borsasının, hem kripto hem de hisse senedi ticareti sunan Robinhood gibi meme hisse senedi tarzı yatırımcılardan oluşan benzer bir kullanıcı tabanını çekmesini sağlayacaktır.

Ek rekabetin Robinhood tarafından hoş karşılanması pek olası değildir ($HOOD) Bu noktada. Meme stoku ve kripto ticaretinin soğumasıyla birlikte, Amerikan finansal hizmetler şirketi 13 Ocak’ta tüm zamanların en düşük seviyesi olan 15.30 dolardan kapandı.

İlişkili: Kraken CEO’su 100.000 $ BTC 2021 tahminini tersine çevirdi: Kripto kışı artık mümkün

Robinhood, hisse senetlerinden başlayıp kriptoya doğru hareket ederek piyasaya iki borsaya zıt yönden yaklaşıyor. Bir süredir kripto hizmetine yeni özellikler ekliyor ve beta sürümünü piyasaya sürmeyi planlıyor. bu ay kripto cüzdan özelliği. Bu, kullanıcıların kripto para birimini platformdan çekmelerini sağlayacaktır.

Robinhood için potansiyel bir parlak nokta, Shiba Inu topluluğundan gelen ilgidir. Shiba Inu Madeni Parası ($SHIB) pompalıyor Önümüzdeki ay Robinhood’da işlem görmek üzere listelenebileceğine dair söylentiler üzerine. Altcoin, üç gün içinde yaklaşık %30 oranında toparlandı. Ancak CEO Vlad Tenev bu tür haberleri birçok kez yalanladı.

Leave a Comment