Fortnite, Nvidia GeForce Now aracılığıyla iOS cihazlarına geri dönüyor

Bu noktada yaklaşık bir buçuk yıldır, Fortnite için mevcut değil iOS cihazları Apple ile aralarındaki yasal savaşlar nedeniyle uygulamadan para kazanma konusunda tekel. Bununla birlikte, Fortnite’ın bulut oyunları yoluyla iOS’a geri dönmesi ve daha spesifik olarak, bu durum değişecek gibi görünüyor. Nvidia GeForce Şimdi.

iOS kullanıcıları APK çalıştıramadıklarından oyunu hiç oynayamadılar. Öte yandan Android kullanıcıları şunları indirebilir: Epik Oyunlar Mağazası ve sonra oradan Fortnite. Ancak, bulut oyunları platformlar artık bir akıllı telefonun tarayıcısında çalışabilen kendi Aşamalı Web Uygulamalarını (PWA’lar) geliştirdi.

Fortnite’ın bulut oyun yoluyla (ve özellikle Nvidia GeForce Now) iOS cihazlara geri dönme olasılığı gündeme getirildi. bir süre önce ama şimdi, sonunda meyvesini veriyor gibi görünüyor. Apple’ın çağrılmasına ve yasal savaşlarda neredeyse Epic’e kaybetmesine rağmen, Epic’in oyun yayınlamasına izin vermeyi reddetti App Store’da.

Mobil, Fortnite için en büyük büyüme potansiyeline sahip, Apple üçüncü taraf ödeme seçeneklerine izin veriyor, Fortnite, App Store'dan kara listeye alındı, Apple antitröst soruşturması
Apple ve Epic uzun süredir yasal savaşlarda karışık durumda

Fortnite, Nvidia GeForce Now uygulamasında önümüzdeki hafta kapalı betaya giriyor

A Blog yazısı resmi Nvidia web sitesinde bunu doğruladı. Oyunun kapalı beta testi önümüzdeki hafta GeForce Now web uygulamasında veya Android uygulamasında başlayacak ve hizmetin üyeleri şunları yapabilir: Kayıt ol oyunu oynama şansı elde etmek için. Ek olarak, premium üyelik için ödeme yapmayanlar bile bekleme listesine katılabilir.

Bu açıkça oyunun yerelleştirilmiş bir mobil sürümü değil, bunun yerine cihazınıza aktarılan, ancak Nvidia’nın sunucularında çalıştırılan bulut tabanlı bir sürüm. Fortnite’ın yasağı, oyunun mobildeki büyümesine ciddi şekilde zarar verse de, bu, geri dönüş yapması için bir şans olabilir.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Instagram ve heyecan ve Google Haberleri Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment