Ferg, Bobby Plays ve daha fazlasını içeren COD Mobile içerik oluşturucu dış görünümleri geliyor

Call of Duty Mobile geniş oyuncu topluluğu için her sezon heyecan verici ve harika güncellemeler yayınlamasıyla bilinir. Olarak 11. Sezon sona yaklaşıyor, oyuncular heyecanla COD Mobile içerik oluşturucu dış görünümlerini bekliyorlar. Ferg, BobbyPlays ve Hawksnest paketleri. Bu paketler, popüler yayıncıların estetiğinden ilham alan çıkartmalar ve çeşitli öğeler içerir. Ferg, BobbyPlays ve Hawksnest, en büyük COD’lerden üçü: Mobil YouTuber’lar ve sırasıyla 2.3 milyon, 775.000 ve 549.0000 abonesi var.

9 Ocak 2022’de, eylem üç yayıncının yer aldığı kostümlerin yakında geleceğini söylemişti. Her yayıncının, oyuncuların envanterlerine ekleyebilecekleri birçok öğeyi içeren kendi paketi olacak. Paketler COD puanları ile satın alınabilir. Şu an itibariyle, popüler FPS oynatıcısını ve çeşitli silah görünümlerini içeren bir karakter görünümü içeren Ferg paketi yayınlandı.

Ferg, yeni COD Mobile içerik oluşturucu dış görünümlerine tepki veriyor

Ferg, kendisini bir CoD başlığında oyun içi bir karakter olarak gördükten sonra “aklını uçurmuş” hissettiğini söyleyerek tweet attı. Paket, oyuncudan ilham alan bir Ferg karakter görünümü de dahil olmak üzere çeşitli öğelerden oluşur.

Ferg paketini içeren COD Mobile içerik oluşturucu dış görünümleri
Ferg Paketi

Paketteki diğer öğeler arasında, adında özel bir DR-H tabancası var. Ferg’in Nuker’i. “Heart of the Nuke” ifadesi ve Ferg #1 tasarımına sahip bir arama kartı içerir. Pakette tümü Ferg kamuflajlı bir Shorty silahı, bir parça bombası, bir helikopter, bir paraşüt ve bir kanat takımı bulunur.

Sonraki iki paketin yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. eylem üç paketi de toplu olarak duyurmuştu. BobbyPlays ve Hawksnest paketlerinde diğer öğelerle birlikte popüler yayıncıların karakter görünümleri de olacak.

Ferg, BobbyPlays ve Hawksnest paketlerini içeren COD MObile Content Creator görünümleri için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment