Esports Yılın Renk Tekeri Finalistleri Açıklandı

İşte 2021 Esports Yılın Renk Tekeri finalistleri.

Yıllık Esports Ödülleri neredeyse geldi ve Yılın Esports Color Caster’ı için oylama devam ediyor. League of Legends Esports topluluğunun ön ve merkezinden birkaçı ile bu yıl gerçekten harika bir sürü seçim var. Bu oyuncuların her birinin gerçekten güçlü hayran kitlesine sahip olmasıyla bunun nasıl sonuçlanacağını görmek ilginç olacak, ancak olayların nasıl gelişeceğini görmek için beklememiz gerekecek. İşte Yılın Esports Color Caster adayları.

SPUNJ // CS:GO

Aklayıcılar // CS:GO

KiXSTAr // Rainbow Six Siege

Yan Gösteri // Overwatch

Şans // Görev Çağrısı

Vedius // League of Legends

Kobe // League of Legends

JohnnyBoi_i // Roket Ligi

Fuar // FGC

Bu adayların her biri yaptıkları işte inanılmaz derecede iyi. Heyecan verici yorumlarıyla hayranlar için benzeri olmayan bir deneyim yaratıyorlar.

Bu oyunların her birinde inanılmaz yetenek miktarından son dokuza kadar daraltmak son derece zor olmalıydı. Ancak bu dokuz kişiden sadece biri Yılın Caster’ı olarak çekip gidebilecek.

Oylama şu anda taraftarların kimi kazanmak istediklerine karar vermeleri için açık. adresinden oy verebilirsiniz. resmi internet sitesi ödüller için. Bu kategoriyle birlikte hayranlar, “Yılın Analisti”, “Yılın Kontrolör Oyuncusu”, “Yılın Organizasyonu” ve 8 kategori için daha oy verebilirler. Tüm bu kategorilere oy veren herkes canlı ödül şovuna iki VIP bilet kazanma şansı yakalayacak.

Oylamanın sonuçları, 20 Kasım’da ödüller verildiğinde açıklanacak. O zamana kadar, favori oyuncularınıza, takımlarınıza veya kişiliklerinize bir şans vermek için oylarınızı aldığınızdan emin olun. Gösteri, resmi Esports Ödülleri’nde canlı yayınlanacak seğirme kanalı, her şey bittiğinde görüşürüz.

göz atın İnternet sitesi League of Legends, LoL Esports, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics, Netflix’s Arcane ve Wild Rift ile ilgili her şey hakkında daha fazla güncelleme için.

Leave a Comment