Eşofman Kahramanı AFK, Com2uS’tan yaklaşan bir 2D yandan kaydırmalı tek oyunculu RPG oyunudur.

Eşofman Kahramanı: AFK yeni bir gelecek RPG, tarafından geliştirilmiş Com2uS şu anda mevcut olan ön kayıt Android cihazlarda. Oyuncular, oyunun en son sürümünü ilk oynayanlar olabilmeleri için kayıt olduktan sonra otomatik yüklemeyi etkinleştirebilirler. Ön kayıt için bir ödül olarak, insanlar oyuna ilk giriş yaptıklarında bir UR silahı da alacaklar.

Tracksuit Hero AFK, hızlı ve kolay oynanışla geliyor

Bir Doğu fantezi temalı dünya, oyun, oyuncuların Wulin’in efendisi olmak için değerlerini kanıtlamaları gereken Wulin ülkesinde gerçekleşir. Oyun, oyuncular aniden oyuna çekildikten sonra başlar. Wulin dünyası.

Tracksuit Hero AFK ön kaydında Hızlı Oynanış
Hızlı Oynanış

Oyun, oyuncuyu yeni evinde güçlü bir savaşçı olana kadar normal bir dünyada işsiz ve yapacak hiçbir şeyi olmayan normal bir insan olarak göstermekle başlar. Bu oyun boşta kalan bir RPG olduğundan, çok hızlı ve kolay bir oynanışa sahip ve oyuncuların buna alışması hiç de zor değil.

Sekiz farklı oyun modu ile çeşitli özelleştirme seçenekleri

Oyuncular ayrıca minimum çabayla stressiz karakter ilerlemesinin tadını çıkarırlar. Bir çaylak olarak başlarlar ve daha güçlü olma arayışında yollarında usta olurlar. Oyuncular ayrıca Doğru veya Kötü görünüm arasında seçim yapmak için birçok özelleştirme seçeneği arasından seçim yapabilirler. Oyun onlara aralarından seçim yapabilecekleri çeşitli kostümler sunar.

Karakterlerini beğenilerine göre özelleştirebilir ve düşmanlarını alt etmek için her türlü benzersiz ve gösterişli beceriyi öğrenebilirler. Oyun ayrıca oyunculara sınırsız çiftçilik ile birlikte oyuncuların sınırlarının ötesine geçmelerine yardımcı olmak için seçebilecekleri 8 farklı boşta modu sunar.

Şu an itibariyle geliştiriciler oyunu yalnızca Android cihazlar için yayınladı. Oyuncular, şu adresten Tracksuit Hero AFK için ön kayıt yaptırabilirler: burada. iddia ettikten sonra [UR] ön kayıt için bir ödül olarak silah, oyuncular sonunda maceralarına başlayabilirler.

Android cihazlar için yakında çıkacak olan Tracksuit Hero AFK için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment