En İyi Yapı, Amblem ve Oynanış İpuçları

Mobil Efsaneler: Bang Bang‘Chang’e, yetenekleriyle en tanklı kahramanları bile alt etme yeteneğine sahip olduğundan, MLBB kahraman listesindeki en güçlü büyücülerden biridir. Bunda Mobil Efsaneler rehber, Chang’e ile her oyuna hükmetmek için ipuçları ve püf noktaları dahil en iyi ambleme, büyüye, yapıya bir göz atacağız. Ado’yu daha fazla uzatmadan, hadi onun harika becerilerine bir göz atalım.

Gibi diğer Mobile Legends kahramanlarıyla oynamayı nasıl öğreneceğimizi daha önce tartışmıştık. Miya, ling, Vanvan, farsa, karmila, Silvanna, Hayabusa, Atlas, Luo Yi, Yu Zhong, Aurora, Halid, Freya, Hufra, X.Borg, lesley, kaplan, Hilolar, Vali, Cecilion, Lylia, Uranüs, Ucuz, Odette, Angela, Vadi, Rafaela, hanzo, Esmeralda, Brody, Lapu-Lapu, büyükanne, Benedetta, Hilda, Mathilda, selena, çene başı, Çu, Paquito, Thamuz, Lunoks, Sun-Shin yap, evet, Gatotkaca, Karrie, yakut, beatrix, gloo, Argus, Baxia, Granger, Phoveus, Hanabi, Alfa, harley, Karina, Eudora, Natan, dirroth, balmond, Aulus, Guinevere, Güneş, belerick, Floryn, Aamon, sevgililer günü, kagura, Bilmek, Leomord, Bruno Akai, Yıkım, Edith, Martı, Alucard, ve gusion. Bu yüzden bu kahraman kılavuzlarını da kontrol ettiğinizden emin olun. şimdilik buna odaklanalım Değişiklik.

Beceri Analizi

Chang’e, oyundaki diğer tüm kahramanlar gibi üç aktif beceriye ve bir pasif beceriye sahiptir. Bu Mobil Efsaneler rehberinde, Chang’e’yi en yüksek potansiyeliyle oynayabilmek için belirli senaryolarda kullanılacak becerilerin yanı sıra beceri kombinasyonlarından da bahsedeceğiz.

Pasif – Sorun Çıkaran

pasif değişiklik e

Chang’e düşman birimlere her hasar verdiğinde, üzerlerinde bir işaret bırakacak ve işaretli birimlere verdiği bir sonraki beceri hasarı, %2 (%40’a kadar).

Beceri 1 – Starmoon Shockwave (AoE)

beceri 1 değişikliği e Mobile Legends Chang'e Kılavuzu

Chang’e ileriye doğru bir enerji topu gönderiyor. 300/330/360/390/420/450 (+120% Toplam Büyü Gücü) Vurulan düşmanlara Büyü Hasarı verilir ve ardından yavaşlar 1,5 saniye için %20. Crescent Moon, Chang’e’nin yanına her biri ilgili olan 4 enerji topu gönderecek. %20 Chang’e’nin verdiği hasarın miktarı düşmanları yavaşlatır. (Yavaşlatma etkisi %40).

Beceri 2 – Hilal (Buff)

beceri 2 değişiklik e

Chang’e, üzerine kutsama saçan bir Hilal Ay çağırır, 300/340/380/420/460/500 (+%150 Toplam Büyü Gücü) Kalkan ve %15 ekstra Hareket Hızı. Kalkan aktifken becerilerinin ve Temel Saldırılarının geliştirildiğini unutmayın. Ek olarak, Chang’e her Temel saldırı gerçekleştirdiğinde, Crescent Moon 20 (+%20 Toplam Fiziksel Saldırı) (+%25 Toplam Büyü Gücü) Düşman hedeflerine de Büyü Hasarı.

Ultimate – Meteor Yağmuru (Patlama)

beceri 3 değişiklik e Mobile Legends Chang'e Kılavuzu

Chang’e güç toplar ve onu arttırır 4s boyunca %20 Hareket Hızı. Bu arada, ileriye doğru 30 Meteor fırlatır, bunların her biri 50/65/80 (+30% Toplam Büyü Gücü) Büyü Hasarı (Ekstra fırsatlar %100 hasar kölelere ve sürüngenlere). HerCrescent Moon, Chang’e ile birlikte Meteorlar atacak ve bunların her biri %33 Chang’e hasarı.

Chang’e için beceri artırma yöntemi

Chang’e ana hasar çıkışı becerisi olduğundan, ilk olarak Beceri 1’e öncelik verilmesi önerilir. Beceri 2’yi buna göre yükseltin ve uygun olduğunda Ultimate.

Mobile Legends’da Chang’e için En İyi Amblem seti ve Büyüler

Amblem Kurulumu

İşte Chang’e için oluşturulmuş en uygun amblem, büyücü amblemi. Etkinleştirilen ayrıcalıklar şunlardır: Çeviklik (+3) artan Hareket Hızı için, artan Büyü Nüfuzu için Gözlem (+3) ve seçilen ekstra yetenek avantajı olarak Büyüye Tapınma. Ekstra Hareket hızı nereden alındı Çeviklik Chang’e için iyidir çünkü onun daha hızlı dönmesini sağlayarak yetenekleriyle düşmanları dürtmesini kolaylaştırır.

amblem oluşturma kurulum değişikliği e Mobile Legends Chang'e Guide
Chang’e için Özel Büyücü Amblemi

Bu metada ek olarak Chang’e için gözlem kesinlikle gereklidir. nüfuz stat, düşmanın aldığından bağımsız olarak daha fazla hasar verebileceği anlamına gelir. Büyü Direnci öğeler. Son olarak, büyü ibadeti Ek yanık hasarının yanı sıra yeteneklerinden zaten çılgınca miktarda patlama hasarı nedeniyle Chang’e için iyi bir seçim.

Savaş Büyüleri

titreme: Bu Savaş Büyüsü, kaçan düşmanlara mükemmel bir ultisi yerleştirmeye çalışırken çok kullanışlıdır. Zor durumlardan veya düşman pusularından kaçmak için de kullanılabilir.

Mobile Legends’ta Chang’e için En İyi Yapılar

Chang’e’de birçok yapı denenebilir. Yapılması gereken tek şey, düşmanın seçimini takip etmek ve ardından savaş alanındaki rolüne karar vermek. Chang’e ile savaş alanında denemek için aşağıdaki şablonu hazırladık.

en iyi yapı değişikliği e Mobile Legends Chang'e Kılavuzu
Chang’e için En İyi Yapılar
  • bot ayakkabı: Seçmek avcı botları Becerilerinin yüksek CD’si nedeniyle ekstra Bekleme Süresini azaltmak için, kişi ayrıca şunları da seçebilir: gizli ayakkabılar veya iblis ayakkabı duruma bağlı olarak.
  • gibi ekipman Büyülü Tılsım gibi diğer ekipmanlar ise mana kullanımını ve Yenilenmesini karşılamaya yardımcı olur. Parlayan değnek ve Buz kraliçesi değnek düşmanlara karşı çok yararlı olan yakma veya yavaşlatma efektleri eklemeye yardımcı olur. Gibi diğer ekipmanlar deha değnek ve ilahi kılıç ona çok sert ve dayanıklı düşmanları yok etmek için gereken büyü nüfuzunu sağlar. Bir de tercih edebilir Kan kanatları ekstra için Sihirli güç ve oyunun sonlarında Kalkan, kış copu da ihtiyaç duyulabilir.

Mobile Legends Chang’e Oynanış İpuçları

Chang’e, en güçlü tankları bile alt etmeye yardımcı olabilecek çok güçlü bir Büyücü. Ancak, bir oyuncunun bir haritanın iyi anlaşılması herhangi bir kahramanın en iyisini ortaya çıkarmak için. Oynanışına göre, onu üç aşamaya ayırabiliriz. Mobile Legends Chang’e rehberimiz, oyunun erken, orta ve geç dönemleri için mükemmel oyun planını içerir.

Erken Oyun

Erken oyunda, orta şeritte gitmeniz önerilir. Orta şeritteyken, mümkün olduğunca çok sayıda düşman hedefini dürtmek için ilk yeteneğinizi kullanmaya çalışın ve ayrıca ekstra hasar ve dayanıklılık için Beceri 2’den kalkanı her zaman aktif tutmaya çalışın.

Battle-sequences-chang'e oynanışı Mobile Legends Chang'e Rehberi
Mobile Legends’ta Chang’e

Ayrıca, ormancınıza ekstra avantajlar sağlamak için Lithowanderer’ın yanındaki çalıyı deneyin ve sabitleyin. Kendinize yardımcı olması için aşağıdaki beceri kombinasyonunu deneyin:

Beceri 2 + Beceri 1+ Gelişmiş Temel Saldırı Kombosu

Orta oyun

4. seviyeye ulaştıktan ve nihai yeteneğinizin kilidini açtıktan sonra, Chang’e düşman hedefleri için daha fazla sorun haline gelir. Chang’e nihai yeteneğini kullanmak oldukça zor olabilir, kişinin nihai yeteneğini mükemmel bir şekilde kullanmak için onu düşmanın hareketini takip edecek şekilde konumlandırmalı, yani maksimum hasar çıkışı için düşman hedef hareketlerini tahmin edebilmelidir. Yetenek.

Gelen minyon dalgalarını temizledikten sonra, düşmanların mor güçlendirmesini almak için Chang’e ultimate’i kullanmayı tercih edebilir, böylece düşmanların ormanda çiftçiliğini geciktirebilir, çünkü düşük düşmanlar çiftçiliği daha iyi gerçekleştirir.

Geç oyun

İyi oynanırsa, Chang’e savaş alanındaki en tehlikeli büyü hasarı satıcısı olabilir, bu nedenle oyunun sonlarında daha fazla ölümden kaçınmak için saldırmaya başlamadan önce savaşçılarınızın veya tankınızın başlamasını beklemeniz önerilir. Chang’e hasara sahip olsa da, oyunun sonlarında öldürmek için oldukça yumuşak olabilir.

chang'e mlbb oyun Mobile Legends Chang'e Guide
MLBB savaş alanında Chang’e

Bu yüzden akıllıca oynayın ve öldürücü baskınlardan kaçınmak için çalılıklarda saklanmış olabilecek düşmanları dürtmek için 1. becerinizi kullanmayı unutmayın. Kahramanları patlatmak için savaş alanında bu beceri kombinasyonunu kullanmanız gerekir:

Beceri 2 + Beceri 1 + Beceri 3

Chang’e’ye karşı koyan kahramanlar Kahramanlar Chang’e karşı koyabilir
Esmeralda Alice
Argus Leyla
Benedetta Zilong
Baxia Tepegöz

Son düşünceler

Daha önce tartışıldığı gibi Chang’e oynayabilirsiniz oyunda çok güçlü bir büyücü. Dereceli oyunlar için mükemmel bir seçim olan Chang’e, mevcut meta için kesinlikle iyi bir seçimdir. Bu ipuçları, Mobile Legends’ta Chang’e ile kolay kazançlar elde etmenize kesinlikle yardımcı olacaktır. Ayrıca en son ürünlerimize de başvurabilirsiniz. katman listesi Bu sezondaki yenilenen meta kahramanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

Bugünün Mobil Efsaneleri Chang’e Rehberi için bu kadar. Chang’e’yi başka bir şekilde kullanmayı tercih ediyor musunuz? Bize bildirin nasıl bölüm altında!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment