El Hijo – Bir Vahşi Batı Masalı: Ödüllü oyun 25 Ocak’ta mobil cihazlarda yayınlanacak

Kullanışlı Oyunlar şiddet içermeyen gizli oyunu getirdi, Oğul – Bir Vahşi Batı Masalı bir yıldan fazla bir süre önce Switch, PS4, Xbox, PC ve Stadia’da. Tarafından geliştirilmiş bal stüdyoları ve kuantum kurbağası, El Hijo- Bir Vahşi Batı Masalı şimdi Handy Games tarafından mobil cihazlarda yayınlanacak. 25 Ocak 2022.

Oyun tam kontrolör desteği içerecek ve bu ay hem iOS hem de Android cihazlarda premium sürüm olarak piyasaya sürülecek. Oyunun iOS sürümü de şunları içerecek: Apple TV desteği.

Gözlerden uzak bir manastırdan kaçma yolculuğunda bir çocuğu takip edin

Oyunun hikayesi, dünyasının tehlikelerini gizlice aşması gereken altı yaşındaki “El Hijo” adında bir çocuğun etrafında dönüyor. Zorlukların üstesinden geldikçe kendine güveni gelir, daha kurnaz olur. Bununla birlikte, düşmanlarını alt etmek için daha fazla plan bulur. Kahramanın destansı yolculuğu onu uzak bir manastır, sert ve affedilmeyen bir çöl ve suç ve kötülük dolu bir sınır kasabası gibi çeşitli yerlere götürür.

El Hijo A Wild West Tale cep telefonunu yayınladı
El Hijo- Bir Vahşi Batı Masalı: Oynanış (HandyGames aracılığıyla görüntü)

Oyuncunun yolculuğu, bir çiftçi ve oğlu, çiftliğini yerle bir eden haydutlar tarafından saldırıya uğradığında başlar. Anne, çocuğu korumak için tenha bir manastırda bırakmaya karar verir. Ancak, yer doğru gelmiyor ve çocuk kaçışını planlamaya başlıyor. Oyun, 6 yaşındaki bir çocuğun annesini bulma arayışında oyunculara rehberlik edecek.

El Hijo- Bir Vahşi Batı Masalı: Zorluğu artırmak için mevcut mekaniklere eklenecek yeni mekanikler

Heyecan verici bir spagetti-batı gizli oyunu olan oyun, oyuncunun küçük bir çocuğun yaramaz, şakacılığına güvendiğini görecek. Gölgeleri kendi avantajına kullanmak, oyunun temel unsuru olan “El Hijo”dur, oyuncunun genellikle saklanması gerekir. Geliştiriciler, gereksiz yere yeni mekanikler eklemeden bunu planladılar.

Mevcut mekaniklerin varyasyonları kademeli olarak tanıtıldığı ve ardından zorluğu artırmak için birleştirildiği için oyunun oynanışı doğal olarak genişletilecektir. Bilinen mekaniklerdeki bu bükülmeler, genellikle “El Hijo”nun nihai hedefine ulaşmak için geçmesi gereken çeşitli, giderek daha tehlikeli ortamların bir ürünüdür. Oyun ayrıca kayıp annesini arayan cesur bir oğul hakkında sürükleyici bir hikayeye sahip.

Oyun şu anda Switch, PS4, Xbox, Stadia ve Steam’de 19.99 USD karşılığında mevcut. iOS ve Android sürümleri şu fiyattan fiyatlandırılacak: 9,99 ABD doları. Gibi bazı ünlü mobil oyunların yayıncıları olduğu için Handy Games’den büyük beklentiler var. SpongeBob SquarePants: Bikini Altı için Savaş – Sulu ve Tek Elle Alkışlar. Oyuncular, daha fazla bilgi için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirler. burada.

Mobil cihazlarda yayınlanacak olan El Hijo-A Wild West Tale seti hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan hızlı güncellemeler için.Leave a Comment