Eksiksiz Ekip Kompozisyon Kılavuzu

Herhangi bir strateji söz konusu olduğunda RPG Bunlar oldukça önemli olabilir ve savaşın nasıl sonuçlanacağını belirleyebilir. Bu, Undead World: Hero Survival Team söz konusu olduğunda da çok büyük. Güçlü kahramanlarla dolu bir takıma sahip olmak bir şeydir, ancak ne zaman kullanılacağını ve nasıl korunacağını bilmek daha da iyi bir stratejiye dönüşebilir. Sadece bu değil, oyuncuların avantajları için hizip bonuslarını kullanmaktan ve onlar için savaşları kolaylaştırmak için yardım çağrısı yapmaktan oluşan mükemmel stratejiler var. Bu Undead World: Kahraman Hayatta Kalma Takım Kompozisyonu kılavuzu, yeni başlayan oyunculara veya savaş aşamalarının tamamında kendilerine yardımcı olabilecek tutarlı takım kompozisyonları arayan oyunculara yardımcı olabilir.

Bu, oyuncular aynı hizipteki kahramanlarla bir araya gelen daha güçlü kahramanları, halihazırda olanlara daha fazla bonus ve daha fazla güç için kullandıklarında çok daha kolay ve yardımcı olacaktır. etkileyici S-tier kahramans. Bu kompozisyonlar, oyuncuların belirli bir seviyede takılıp kalabilecekleri veya oyuncuları sabit bir ilerleme hızında tutabilecekleri durumlarda oyunda ilerlemek için kullanılabilir.

Undead World: Hero Survival Team Kompozisyon Rehberi: İpuçları ve Püf Noktaları

1. Formasyonlarda mükemmelliğe hakim olun

Bir oyuncunun takımı için kompozisyonlar söz konusu olduğunda, onlar için çalışan dizilişlerden emin olmalıdırlar. Oyuncular, ana kampanyadaki belirli aşamaları temizleyerek her türlü oluşumun kilidini açabilirler. Bu oluşumlar, bir oyuncunun takımındaki ana hasar verenleri ve hatta şifacıları korumak için çok önemlidir.

oluşumlar

bu Dengeli oluşum oyuncuların oyunun başında sahip oldukları ana diziliştir ve oyunda ilerlerken temel bir unsur olarak da kullanılabilir. İyi bir standart diziliş olmasına rağmen, oyuncuların kahramanlarından en fazla potansiyeli almalarını sağlamak için diğerleri de kullanılabilir.

2. Ekibinizi Fraksiyonlar etrafında oluşturmaya başlayın

Bonusları için grupları karıştırın ve eşleştirin. İyi bir takım kompozisyonu her zaman aynı fraksiyona ait bazı kahramanlardan oluşur. Bir takımın çalışması için aynı fraksiyona ait beş kişilik tam bir takım olması gerekmez. Sadece üç tür olabilir ve daha sonra oyuncunun ihtiyaçları için ihtiyaçları doldurmak için diğer iki fraksiyon birimini ekleyebilir.

Team Undead World: Kahraman Hayatta Kalma Takım Kompozisyonu

Gidilecek daha iyi takım kompozisyonlarından biri, üç tür içeren ve ardından onu farklı bir hizipten iki birim ile takip eden bir kompozisyondur. Şimdi ilk başta kafa karıştırıcı görünebilir, ancak bir oyuncunun takımı için fraksiyonların yapabileceği şey, daha fazla saldırı veya daha fazla HP arasında değişen bonuslarla reytinglerini artırmak. Aşağıdakiler, bir takımda belirli bir gruba ait belirli sayıda kahramanın herhangi bir takıma nasıl daha fazla güç ekleyebileceğini açıklayacaktır.

  • Aynı fraksiyonun beş kahramanı – bunun genellikle yaptığı şey, saldırı gücünde yüzde yirmiye kadar bir bonus verirken, aynı zamanda genel HP’lerine yüzde yirmi eklemektir.
  • Aynı fraksiyonun dört kahramanı – bir takım genellikle beş kahramandan oluşurken, dört kahramanlık bir hizip bonusu yine de iyi faydalar sağlayabilir. Bunun yapacağı şey, bir oyuncunun takımına hem saldırı hem de HP için yüzde on beş bonus vermektir.
  • Aynı fraksiyonun iki kahramanı – bu, belirli bir ulustan yalnızca iki kahraman gerektirdiği için takip etmesi daha kolay bir ulus bonusu olabilir. Sayıca az olsa da, bu, oyuncunun takımına HP’nin yanı sıra yüzde beş ek saldırı gücü verir.
  • Aynı hizipten üç kahraman ve farklı bir hizipten iki kahraman – o zaman bu, fraksiyon bonusları söz konusu olduğunda yine de güzel bir denge sağlar ve ayrıca bir takım seçiminde mükemmel çok yönlülük sağlar. Bu bonusun ana noktası bu olsa da, oyuncunun takımına hem saldırı gücü hem de HP’de yüzde on artış sağlar.

3. En iyi sonuçları elde etmek için Fraksiyonunuzu mükemmel Formasyonla birleştirin

Tıpkı birçok oyun gibi, Undead World: Hero Survival da her biri için zayıf ve güçlü yönleri belirlerken fraksiyon bazında bir tamirciye hitap ediyor. Oyuncular, aşağıdaki tabloyu takip ederek ve onlara başvurarak, karşılaşacakları farklı oyun modlarında ve ana kampanyada da düşmanlara karşı koyabilecek takımları kolayca kurabilirler.

Fraksiyon avantajları Undead World: Hero Survival Team Kompozisyonu

Oyuncular tabloya baktıklarında, çok daha güçlü takımlarla uğraşırken hangi gruplardan kaçınacaklarını ve hangi gruplara gideceklerini biliyorlardı. Oyuncular ayrıca, belirli avantajlara sahip olmalarına rağmen, oyuncunun takımı zafere taşımasına yardımcı olabilmeleri için her fraksiyondan kahramanlar oluşturmaya çalışmalıdır.

Ek olarak, savunma birimleri bir oluşumun önüne yerleştirildiğinde, oyuncuların erken bir avantaj elde etmelerini ve savaşı daha kısa sürede kazanmalarını sağlamak için oyuncuların düşmanın ön hattının karşı fraksiyonu olmaları gerektiğini bilmek iyi olur.

4. Biriminizi arkadan korumak için Tanklarınızı öne yerleştirin

Ana hasar verenlerinizi korumak ve kahramanları desteklemek için tankları ve karga kontrol kahramanlarını ön saflara yerleştirin. Bu oyunda korumayı sürdürmek oldukça zor olabilir, ancak doğru stratejiyle oyuncular, taşıyıcılarını nasıl koruyacaklarını bilerek her zaman işleri biraz daha kolaylaştırabilirler.

Conor'la tanışalım!  Undead World: Kahraman Hayatta Kalma Takımı Kompozisyonu

Oyunun başlarında, hemen hemen herkesi koruyabilecek çok sayıda tank tipi kahraman olabilir, ancak ilerlemeye devam ederken, oyuncular kesinlikle gelen hasarı emebilecek bir kahraman seçmelidir. Bunun harika bir örneği olurdu Conor. Bu kahraman, konu hasara uğramak olduğunda kesinlikle oyunun kurallarını değiştiriyor. Conor, büyük bir hayatta kalma oranına izin veren yüksek bir savunma desteğine sahiptir. Ayrıca, düşmanlara karşı bir karşı saldırısı ve oyuncuların hasar verenlerin kalan düşmanları ortadan kaldırması için daha fazla zaman tanıyabilecek bir sersemletici özelliği var.

5. Savaşta Hasar vericilerinizi ve Hücum birliklerinizi doğru şekilde kullanın

Hasar veren kahramanları bir savaşta en fazla etkiye sahip olabilecekleri yerlere konumlandırın. Bunlar, oyuncuların her zaman güvende tutmak ve savaş boyunca sürdürmek veya güçlendirmek isteyeceği kahramanlardır. Çoğunun taşıma veya taşıma olarak adlandırdığı şeylerdir. Saniye Başına Hasar (DPS) Takımdan.

Efsanevi kahramanları toplayın Undead World: Hero Survival Team Composition

Kısa sürede çok fazla hasar verebilirler ve bu tür bir hasarı sürdürmekte hiç zorlanmazlar. İyi bir taşımanın harika bir örneği Tanya. O harika bir hücum birimidir ve çok fazla alan hasarıyla başa çıkabilir. Oyuncular, daha fazla düşmana kolayca daha fazla hasar verebilecek ve savaşı kazanmaya çalışırken sadece hasarı sürdürmek zorunda kalacaklardı. Tanya, spam göndermede başarılı olan ve düşman dalgalarını kolayca alt edebilen ve bu nedenle oyuncunun takımlarına hızlı bir galibiyet kazandıran harika becerilere sahiptir.

Bu Undead World: Hero Survival Team Composition rehberi, tutarlı bir hızda ilerlemeye ve savaşlarında daha büyük zorluklarla karşılaştıklarında ekiplerinin düşmeyeceğinden emin olmaya çalışan oyuncular için ideal olacaktır. Oyuncular yine de rahat ettikleri kahramanları karıştırıp eşleştirmekte özgür olmalı ve oyunun saflarında yükselirken eğlenmeye çalışmalıdır.

Bugünün Undead World’ü için bu kadar: Hero Survival Takım kompozisyonu kılavuz. Ölümsüz Dünyamızı buldunuz mu: Kahraman Hayatta Kalma Takım Bileşimi kılavuzu yardımsever?

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment