EA SPORTS UFC, EA SPORTS UFC Mobile 2’yi karşılamak için durdurulacak

EA SPOR UFC EA Sports’un açıkladığı gibi oyuncular nihayet oyunun gün batımını izleyecekler. kapat oyunun sonuna kadar Ocak 2022. Kesin olmak gerekirse, oyun şu andan itibaren mevcut olmayacak: 31 Ocak 2022. Bu güncelleme ile birlikte, O ayrıca var onaylanmış EA SPORTS UFC Mobile 2 adlı yeni bir oyun yakında gelecek.

EA, hem oyunun kendisinde hem de topluluk güncellemelerinde kapatma haberlerini doğruladı.

Oyunları iptal etme kararları hiçbir zaman kolay olmadı ve topluluğumuzun yıllardır oynadığını görmeyi çok sevdik. EA SPORTS UFC’den saatlerce keyif aldığınızı umuyoruz ve devam eden desteğiniz için teşekkür ederiz.


EA’nın AHQ topluluk ekibi

EA SPORTS UFC durdurulacak: EA için kolay bir karar değil

EA’nın oyun hakkında bir ton olumsuz eleştiri aldıktan sonra yakında eski unvanını sona erdireceği açıktı. EA’dan sonra belli oldu UFC Mobil Beta sürümünü yayınladı Android ve iOS cihazlarda.

EA SPORTS UFC, EA SPORTS UFC Mobile 2'yi karşılamak için durdurulacak
EA Sports UFC üzerinden görüntü

EA dedi ki, “31 Ocak 2022 itibariyle EA SPORTS UFC’nin artık kullanılamayacağını duyurmaktan dolayı üzgünüz..Oyunun kapanmasıyla birlikte oyun içi özellikler de kullanılabilir. Oyuncular yine de mevcut altınları kullanabilecek ve oyunun tüm yönlerinden keyif alabilecekler”.

EA SPORTS UFC Mobile 2, 2022’nin başlarında tüm dünyada satışa sunulacak

Orijinal başlık sonunu görürken, orijinalinin yerini yepyeni bir UFC uygulaması alacak. Nisan 2021’de, UFC Mobil 2 beta yılında başlatıldı Filipinler ve Yeni Zelanda Android cihazlar için. Ancak bu yeni oyun EA SPORTS UFC Mobile 2 olarak yola çıkmaya hazır.

“İleriye bakıyoruz, EA SPORTS UFC’nin geleceğine odaklanmak için vites değiştiriyoruz ve 2022’nin başlarında kullanıma sunulacak yepyeni bir EA Sports UFC uygulamasının yakında piyasaya sürüleceğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz!”

EA spor beyanı

Yeni UFC Mobile’ın piyasaya sürülmesiyle, EA yeni oyuna daha fazla odaklanacak ve EA’nın önceki hatalarından öğrendiği derslere dayalı olarak düzenli içerik güncellemeleri ve etkinlikler getirecek. Bunlar çoğunlukla sunucuyla ve eski oyunla bağlantıyla ilgili sorunlardır.

EA Sports UFC’nin Ocak 2022’nin sonuna kadar durdurulması konusundaki görüşünüz nedir? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Instagram, heyecan, ve Google Haberleri hızlı güncellemeler için.Leave a Comment