Dardoch’un 2022’de Profesyonel Geri Dönüş Yaptığı Bildirildi

Dardoch yeteneklerini Avrupa’ya mı götürmek istiyor?

gelen bir rapora göre EsportManicos Kaynaklar, eski LCS Ormancısı Joshua “Dardoch” Hartnett’in 2022’de profesyonel sahneye geri dönmek için bastırdığına inanıyor. Dardoch, sahneye ara vermeden önce Dignitas için son maçını oynadı. NA’ya dönüş uygun görünüyor ancak “yakın kaynaklara” göre Dardoch, geri dönüşü için NA bölgesinin dışına çıkmak istiyor.

Dardoch’un LCS, LLA ve ERL’den gelen sözleşme tekliflerini değerlendirdiği bildiriliyor. Avrupa’da en çok oynamak istediği üç bölge arasında. Bir LEC teklifine rağmen, biri gelene kadar yeteneğini sergilemek için ERL’de oynamaya bile istekli.

Şaşırtıcı bir şekilde Dardoch’un 2021’de Dignitas’tan ayrıldıktan sonra LCS’ye döndüğünü gördük. Ancak bir oyun pozisyonu yerine Immortals için koçluk rolünü üstlendi. Ne yazık ki, playoffları kaçırdılar, ancak DIG’nin onları son sırada iki maç geride bırakmasıyla zorlu bir mücadele olmadan da olmadı.

2014’te profesyonel sahneye katıldığından beri Dardoch, bazı önemli anlar yaşadı, ancak en büyük takım başarısı olmadı. Özgeçmişinde pek iyi görünmeyen çok sayıda orta halli bitiş oldu. Ayrıca, ayrılışının ardından Dignitas’ın başarısı onun adına pek de iyi bir şey ifade etmiyor.

Profesyonel kariyeri boyunca soyunma odasında bir sorun olarak ün kazandı ve başka bir takıma geçmeden önce bu sorunun çözülmesi gerekecek.

Dardoch’un profesyonel sahneye döndüğünü görmek harika olurdu. Hiç şüphesiz oyundaki en dikkat çekici kişiliklerden biriydi. Umarım, bir sonraki dönüşünde, daha önce parçası olduğu takımları rahatsız eden aynı sorunlar olmadan takımını kurabilecektir.

Leave a Comment