Crit Darius URF’de Başa Çıkamayacak Kadar Fazla

Dunkmaster slam için giriyor

Azgın bir Dunkmaster’ın oyunun sonlarında düşmanlarına çarptığını görmek için bir kez daha URF’ye dönüyoruz. Bu videoyu çarpıtmayın, bu eleştirmen Darius için normal bir olay değil. Ancak, Reddit kullanıcısı ItsActallyGin’in yaptığı gibi erken oyundan geçebilirseniz ve hasarın çok yüksek olacağına inansanız iyi olur.

Bu Darius, düşman ekibini bir anda tamamen yok etti. Bununla ilgili olan şey, bu oyuncunun kendisine dokunulamayacağını kesinlikle bilmesiydi. Hatta düşman ekibinin ona saldırmasını bile bekledi. Sonra sahaya çıkmak isteyen herkes smaç yaptı.

Bu şampiyondaki erken oyun aslında korkunç. Düşmanın çıkardığı ateş gücüyle başa çıkmakta zorlanacaksınız. Rakibinizden daha iyi oynamadığınız veya kritiği tamamen atmadığınız sürece, muhtemelen sizin için iyi çalışmayacaktır. Ama tek çekim yapmak istiyorsanız, bu dersi almak gerçekten eğlenceli bir derse benziyor.

League of Legends, LoL Esports, Legends of Runterra, Wild Rift, Teamfight Tactics ve Netflix’s Arcane ile ilgili en son haberler için web sitemize göz atın.

Leave a Comment