BTC, ETH, BNB, SOL, ADA, XRP, LUNA, DOT, AVAX, DOGE

Bitcoin (BTC) ve çoğu büyük altcoin, bir aralık oluşumu olasılığını gösteren, daha yüksek seviyelerde satış ve düşüşlerde alımla karşı karşıya. Zincir üstü analiz firması Whalemap, Bitcoin için “46.500 dolarlık bir geri dönüşün bir trend dönüşü gibi görüneceğini” söyledi. 90.000 BTC’lik önceki birikim aşaması bu seviyedeydi.

Fidelity Digital Assets, yıllık raporunda “devasa” Bitcoin Bitcoin madencileri tarafından birikim “Bitcoin döngüsünün bitmekten çok uzak olduğunu” öne sürüyor. Rapor, daha egemen ulusların “2022’de Bitcoin satın alabileceğini ve hatta belki bir merkez bankasının bir satın alma gerçekleştirdiğini görebileceğini” eklemeye devam etti.

Günlük kripto para piyasası performansı. Kaynak: madeni para360

İsviçre merkezli finans kuruluşu SEBA Bank CEO’su Guido Buehler yakın tarihli bir röportajda, doğru karşı taraflar ve gerekli düzenlemeler mevcutsa SEBA’daki varlık havuzlarının doğru zamanda Bitcoin’e yatırım yapabileceğini söyledi. Büehler Bitcoin için yükseliş resmi çizdi, 75.000 dolara bir rallinin mümkün olduğunu söyledi.

Bitcoin ve çoğu büyük altcoin kısa vadede menzile bağlı kalacak mı? Öğrenmek için en iyi 10 kripto para biriminin tablolarını inceleyelim.