Boltrend Games, mobil cihazlar için çok oyunculu sosyal kesinti başlığını taşıyacak

Proje KışPC, Xbox, PlayStation ve Switch’te çıkan popüler bir sosyal kesinti oyunu, şimdi serbest bırakmak yakında mobilde Bol Trend Oyunları. Oyunun beta testi, daha önce bir aksilikten sonra Google Play Store tarafından onaylandı, ancak şimdi 12 Ocak 17:00’de (UTC-8) başlaması planlanıyor ve 20 Ocak 17:00’ye (UTC-8) kadar devam edecek. .

Oyunda bir hain veya hayatta kalan olarak oynayın

Diğer birçok çok oyunculu sosyal kesinti oyununa benzer şekilde, bu oyun farklı görevleri tamamlaması ve ardından kaçması gereken hayatta kalanları içerir. Bu arada, hayatta kalanlar kılığına da giren Hainler, hayatta kalanları kazanmayı başarmadan önce çıkarmak için farklı tuzaklar ve gizli yollar kullanacak. Her oyunda 8 oyuncu olacaktır.

Proje Kış Mobil
Boltrend Games aracılığıyla görüntü

Oyun şu anda oyuncuların oyunu deneyebileceği ve geliştiricilere geri bildirim sağlayabileceği bir beta test aşamasına girmeye hazır.

Project Winter Mobile bağlantı noktası nasıl indirilir ve oynanır

Oyunu denemek için oyuncular, Android sürümü ABD veya Kanada’dalarsa. Beta testi yalnızca Android cihazlar için geçerlidir ve daha önce bahsedilen bölgelerin dışındaki oyuncular yeni bir hesap oluşturmak ve ardından kaydolmak için bir VPN kullanabilir. Ancak şu an için iOS sürümü için herhangi bir duyuru yapılmadı.

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler, Xbox Game Pass lansmanı için oyuna bir göz atabilir.

Sosyal kesintiyle ilgilenen herkes muhtemelen betaya kaydolmalı ve oyunu indirmelidir, ancak sunucular bugün kısa bir süre sonra yayına girecek. Betadan sonraki tüm oyuncu verileri, beta testinden sonra silinecektir. Bununla birlikte, beta bittikten sonra oyun küresel olarak piyasaya sürülmeye bir adım daha yakın olacak.

Project Winter Mobile limanı için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Instagram, heyecan, ve Google Haberleri hızlı güncellemeler için.Leave a Comment