Blue Archive, 2022’nin ‘Devrimci İvan Kupala’ başlıklı ilk hikaye güncellemesini sunuyor

Mavi Arşiv popüler olmak anime RPG başlıklı 2022’nin ilk hikaye güncellemesini yayınladı. Devrimci Ivan Kupala. Cherino’nun Kızıl Kış Federal Akademisi’nin şu anki festivalindeki şok edici bir darbenin ardından lider konumunu geri kazanma devrimci misyonu, yılın ilk Mavi Arşiv hikaye güncellemesinde yer alıyor.

Devrimci Ivan Kupala, oyuna iki yeni karakter getirecek

Cherino ve Nodoka, iki yeni karakter Kızıl Kış Federal Akademisi, her biri kendi EX Becerileri ve güçleri olan bu güncellemeye eklenir. Cherino Delici Niteliğe sahiptir ve dairesel bir alanda rakiplerine saldırabilir, Nodoka ise arkadaşlarının bir daire alanındaki isabetini artırabilir.

Etkinlik para birimleri, örneğin Cherenka Çikolata, Bıyık Krep ve Kırmızı Bıyık Madalyasıs, etkinlik görevleri aracılığıyla elde edilebilir ve etkinlik mağazasında Eligma, Secret Tech Sheet, Juri’s Eleph ve daha fazlası gibi şeylerle takas edilebilir. Oyuncular, Cherino Matryoshkas harcayarak, Nodoka’yı almak için kullanılabilecek Nodoka’s Eleph dahil olmak üzere çeşitli şeyler satın alabilirler.

Oyuncular, Savaş Birimlerine belirli karakterler ekleyerek ek etkinlik jetonları kazanabilecekler. Örneğin, Cherino ve Nodoka, Cherino Matryoshka’yı sağlarken, Izumi, Junko ve Fuuka, Cherenka Çikolatası’nı ve Haruna, Akari ve Juri, daha fazla Bıyık Krebi sunar.

Yeni raid Total Assault’a katılın ve ücretsiz sezonluk ödüller kazanın

Total Assault – Chesed (Saha Savaşı), baskın içeriği, şu ana kadar aktif olacak 17 Ocak, bu süre zarfında oyuncular nihai sıralamalarına bağlı olarak Sezon Ödülleri kazanabilir ve toplam puanlarına göre Pyroxenes, Eligma ve Artifacts gibi farklı karakter geliştirme kaynakları elde edebilir.

Ayrıca, tüm oyuncular alacak 1.200 Piroksenler Yeni anlatı güncellemesini anmak için oyunda. Oyuncular, yakında çıkacak olan Blue Archive hikayesi A Revolutionary Ivan Kupala hakkında daha fazla bilgiyi oyunun web sitesinde görebilirler. resmi internet sitesi.

Blue Archive 2022’nin ilk güncellemesini yayınlamaya hazırlanırken düşünceleriniz neler? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberleri ve güncellemeleri için WhatsApp grubu, Telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberleri, Instagram, ve heyecan Hızlı güncellemeler için.Leave a Comment