Blitzcrank Netflix’in Arcane’sine Dahil Olacak mı?

Arcane’de bir Blitzcrank kamera hücresi alacak mıyız?

Arcane oyuncu kadrosu ve dizinin zaman çizelgesi göz önüne alındığında, League of Legends şampiyonu Blitzcrank’ın ortaya çıkması olası. Sahne hazırlanıyor ve Riot’un fırsatı değerlendirip değerlendirmediğini görmemiz gerekecek. Ama ince bir paskalya yumurtası tanıtım videosu ‘Büyük Steam Golem’in yolda olduğunun teyidi olabilir.

League of Legends bilgisinde Blitzcrank, Viktor tarafından Zaun halkını meydana gelen bir kimyasal salgından kurtarmak amacıyla yaratılmıştır. Blitzcrank, şehir yok olmadan önce binlerce kişinin hayatını kurtarıyor. Ne yazık ki, Blitzcrank’ın itibarı Viktor’dan çalındı ​​ve kendini bir deney noktasına sürükledi.

Blitzcrank’ın günü kurtarması için sahne hazırlanıyor. İlk olarak, serinin iki ana lokasyonu Piltover ve Zaun’dur. İkincisi, hem Viktor hem de Jayce, dizinin ana karakterlerinden ikisi, yani golemi tasarlamak için bir kapasitede ortak olacakları anlamına geliyor. Son olarak, Silco tarafından kullanılan serum ne olursa olsun, üç sivili zombiye benzeyenlere dönüştürmüştü. Viktor, Silco’nun planı her ne ise onu durdurmak için Blitzcrank’ı kullanabilir.

Fragmanda bir faliyet alani, sahne bir şeyin bir tuğla duvarı kırıyor gibi göründüğü yer. Diğer tarafta bir ışık olduğunu görebilirsiniz. Ancak ilginç olan, duvardan çıkan dairesel deliklerin, her iki gözünün de asimetrik olduğu Blitzcrank’ın orijinal tasarımına benzer iki farklı boyutta olmasıdır. Bu biraz uzayabilir ama sanki Jayce’in bahsettiği “sihir ve makinenin” birleşimi olan dizide Blitzcrank’ı göreceğiz.

Bunların hepsi şimdilik spekülasyon, ancak öğrenmek için çok fazla beklememiz gerekmeyecek. Tüm sorular, dizi Netflix’te yayınlanmak üzere hazır olduğunda 6 Kasım’da yanıtlanacak.

Leave a Comment