Black Squad (2017)

0
34

Black Squad’da silahlar CS’de olduğu gibi gibi geri tepiyor, ancak püskürtme paternleri tutarlı değil, yani patlamalı ateşleme çok etkili. Geliştiricilerin tüfeklerin Counter Strike gibi olmasını istedikleri açıkça görülse de, çoğu çağrıda geri tepmenin önemsiz olduğu bu kadar yakın olan haritalar nedeniyle daha çok Call of Duty gibi davranıyorlar.

Bu oyun aynı zamanda FPS türüne yeni gelen insanlar için de harika, toplumun genel beceri seviyesi oldukça düşük ve oyun oldukça duyarlı, oyunun bir patates üzerinde çalışabileceğinden bahsetmiyorum. Biraz eğlenmek istersen, bu oyunu indir. Ücretsizdir, böylece yanlış gidemezsiniz. Ancak, eğer sert bir oyuncuysanız, o zaman simülasyon öğeleri ve çok daha yüksek bir yetenek tavanı sundukları için Amerika Ordusu, Direniş ya da Infamy Günü gibi bir şey tavsiye ederim.

Pürüzsüz ama beklenmedik oyun, çok düşük donanım gereksinimleri için iyi grafikler ve iyi bir mikro iletim sistemi sunan bu oyun, First Person Shooter’lar için yeni insanlar için mükemmeldir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.